Wątek dotyczący artykułu

Bundesliga. Giovane Elber zachwycony Robertem Lewandowskim. "Obłęd. Może pobić ten rekord!"

- Obłęd! - mówi Giovane Elber o niesamowitej dyspozycji Roberta Lewandowskiego w tym sezonie. Były znakomity napastnik Bayernu Monachium uważa, że reprezentant Polski może pobić wielki rekord.

przeczytaj cały artykuł

Zorkin 1

Obrzydziliscie mi już do końca osobę LewanMotzkiego. Naprawdę to co wy robicie tu przechodzi ludzkie pojęcie . Poprostu wchodzę na SF i wiem że zasypia mnie zdjęcia Drewego . To jest chore .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RobertoDeNiro

@Zorkin 1: Trafił się nam piłkarz o wybitnych osiągnięciach. Trzeba go chwalić przy każdej okazji. A jak ci sie nie podoba to czytaj sobie inne artykuły. Zawistny polaczku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zorkin 1

@RobertoDeNiro: posłuchaj cebulo o jego umiejętnościach porozmawiamy jak przyjdą wkoncu klasowe zespoły do gry to po pierwsze . Zobaczymy wtedy czy też otworzysz jadaczke tak chętnie . A po drugie primo chciałbym normalnie czytać inne artykuły ale poprostu się nie da gdzie nie wejdę LewanMotzki . Ogarnij się i wejdź sam zobaczysz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Kevin Wendell Crumb

@Zorkin 1: Niczego nie zobaczymy bo już widzieliśmy dostatecznie wiele.Wszystkie jego statystyki na przestrzeni całej kariery są imponujace.Możesz zaklinać rzeczywistość w swoim mikro świecie ale fakty są oczywiste.Zmień dział np.na szydełkowanie ,tam artykułów o Lewym nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Zorkin 1

@Michał Za: a mi wstyd że takie cebule są dopuszczane do komentowania. Żeby jeszcze miały jakiś argument bym zrozumiał a tak najlepiej wyzwać kogoś . Żałosne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Zorkin 1

@Kevin Wendell Crumb: już to zrobiłem dawno
A ty i reszta jeszcze wspomnicie moje słowa jak wrócą poważne zespoły

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Dżorcz Klunej

@Zorkin 1: Argument jest i to dosyć duży. Kto normalny ciśnie Lewego od drewna?? Człowieka, który nie posiada dryblingu pokroju CR7 a który posiada opinie najlepszej środkowej 9 świata z imponującymi statystykami. Odpowiedź : Największa CEBULA zaraz obok Kozietulskiego Szanownego Jego Mościa, który o dziwo zakupił chyba już słynny krem na ból czterech liter. :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Zorkin 1

@MJ_23: weź daj spokój z tym meczem z przed prawie dekady hahaha rozbawiles mnie do łez tym filmem . To tak jakby powiedzieć że Bayern grał z zeszło rocznym finalista LM Tottenhamem który jest w rozsypce . Daj spokój człowieku zejdź na ziemię

| Odpowiedz
blokuj
Robert Włusek

@MJ_23: dziś na innym artykule o Lewandowskim podałem ten sam przykład 4 brameczki Lewego. Pewnie hejter zorkin 1 napisze w odpowiedzi ze to nie Lewy tylko pewnie fotomontaż :):):)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.