Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Transfery. Otwiera się okno transferowe. Dwa tygodnie na podpisy, bo rozmowy już za nami

1 listopada otwiera się podstawowe okno transferowe. Kluby mają 14, a w zasadzie 17 dni na spisanie tego wszystkiego, co dotąd mieli ustalone na gębę, ewentualnie w formie umów cywilno-prawnych.

przeczytaj cały artykuł


HR_Sparta

To okienko jest po prostu za krótkie. I tak nie toczą się żadne rozgrywki. Spokojnie mogłoby potrwać do końca roku a nawet do końca marca. Nie trzeba by było robić na żywioł. A tak jak zwykle jest bu.. bałagan. Podniosą się głosy o przygotowaniach .. Jeżeli klub chce wciągną zawodnika w swój cykl przygotowań nikt nikomu nie broni podpisać umowy wcześniej albo uczestniczyć zawodnikowi w przygotowaniach klubowych bez umowy. To powinna być suwerenna decyzja klubu. To są dorośli ludzie i nie trzeba im narzucać kagańca postępowania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PIES ŻUŻLOWY

@HR_Sparta: Jesteś dość naiwny, jeżeli myślisz, że okienko trwa tylko tyle czasu ile przewiduje regulamin. Rozmowy i przeciąganie zawodników trwają cały rok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.