Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Transfery. Najwięcej znaków zapytania w PGG ROW-ie Rybnik. Sparta nie zatrzymała Jamroga?

1 listopada otwiera się okno transferowe. Składy drużyn są już jednak niemal w 100 procentach skompletowane, bo kluby prowadziły negocjacje, nie czekając na okienko. Znaki zapytania można policzyć na palcach jednej ręki.

przeczytaj cały artykuł

Leszczyński fan

@simon68: Motor i finał ? Z kim ? Doszedł tylko Zagar i Jamróg a oni nie gwarantują nic , bo trudno uwierzyć że pokonają np. Madsena czy Emila. Na twoim miejscu modliłbym się o PO , bo nie wiadomo czy wejdą , ale pożyjemy , zobaczymy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leszczyński fan

@Tyghlon: ja cię kolego doskonale rozumiem , ale tu kumpel po szału piszę o finale , a to gruba przesada !! Giełda jak co roku nudna i za dużo to nie zmienia. Motor będzie silniejszy , ale ? Nie wiem czy z tym składem wejdą do PO , ja sądzę że szanse są , ale finał to gruba przesada. Pzdr

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tyghlon

@Leszczyński fan: mi bliżej do twojej teorii niż Simona . pomimo dużej sympatii dla niego :) większość Koziołków naszych wie o ty jakie mam zdanie na temat Zagara i nie jestem jego zwolennikiem to dość dyplomatyczne określenie, Jamróg to nie jest zły chłopak ale czy aż tak mocniejszy od Dawida ? ta sama liga tylko trochę mniej błędów robi. Zagar pod 5 średnia 1.6 więc pod 2 czy 4może 1.2 w porywach do 1.4 więc finał ??? wzmocnienie ?? jezeli Zengi wróci w dobrej formie , wzmocnienie, inaczej to jeżeli baraż w niektórych slangach znaczy finał to mamy finał :))

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

@Tyghlon: no , ale takim pesymistą bym nie był , siłą Motoru będą juniorzy , więc kto wie ? Pewnie z Unią , CKM to pewno szans nie macie , ale Sparta GKM to już jak najbardziej , a myślę że te drużyny będą w walce o PO , bo Falubaz Stal i Row to chyba za wysokie progi na PO. Zresztą zobaczymy czy te transfery się potwierdzą , ale na dziś to realnie tak to wygląda

| Odpowiedz
blokuj
simon68

@Leszczyński fan: Moja zapowiedz potraktu troche humorystycznie :}}} O sile zespolow pogadamy innym razem .Dzisjaj to nie jest dzien , by siedziec na SF .Pozdrawiam :}

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.