Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Oficjalnie: Kolejny kontrakt w Polonii Bydgoszcz. Dimitri Berge zostaje

Formalności dopełnione. Dimitri Berge podpisał nowy kontrakt z ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz i zostaje w klubie na kolejny rok.

przeczytaj cały artykuł

Kowaloza

@Andi - Prawdziwy Kibic: Nie słyszałem i nie czytałem zeby p.Jerzy Kanclerz mówił o jakiejś "bombie". Widziałem naotomiast, że jakiś pismak sobie napisał, "ze p. Jurek powiedział". Taaa... powiedział też, że dzwonił do niego Protasiewicz i wiadomo co było. Także zastanów się dwa razy nad wylewanymi żalami na forum.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
BeKaeS

@Andi - Prawdziwy Kibic: Bomba transferowa powinna być ogłoszona już pierwszego dnia transferów co nie panie Andi ?? Emocje są dawkowane i elegancko taka to gra najpierw skupić kibiców na Protasie, potem a może jednak Lindback a ostatecznie dogadany już od dawna jest transfer Naszej bomby jednak w Bydgoszczy umiejętnie zbijano kibiców z tropu :) Lyager powiadacie... To będzie kolejny ogłoszony zawodnik zapewne jednak mówiąc bomba transferowa należy sięgnąć do e-ligi i nie chodzi o juniora lecz seniora z kilkuletnią już przygodą w tejże lidze. Trochę cierpliwości i zaufania Panowie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.