Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Transfery. Andreas Lyager w Polonii. Bomby transferowej nie będzie!

Jerzy Kanclerz zwołał w czwartek konferencję prasową dotyczącą okienka transferowego i ruchów w ZOOleszcz Polonii. Wbrew oczekiwaniom, w składzie Polonii nie zobaczymy żadnej bomby.

przeczytaj cały artykuł

pepsiBKS

"mam nadzieję, że jak kibice usłyszą nasz nowy skład to bardzo pozytywnie się zaskoczą (...) Wszyscy patrzymy na Apator Toruń, który jak się mówi jest królem polowania i wszyscy pozostają w jego cieniu. My jednak w przyszłorocznym sezonie nie chcemy być chłopcami do bicia i chcemy dorównać Apatorowi." - to są fragmenty wypowiedzi Pana Kanclerza opublikowanej 11 października w PS. To ja pytam czym my chcemy dorównać Apatorowi? dream teamem drugiej ligi i 28. zawodnikiem NICE PLŻ? Nie mam pretensji, że taki skład zbudowano, widocznie na tyle nas było stać. tylko po co to gadanie o równaniu do Apatora, które tylko niepotrzebnie rozbudziło nadzieję na bardziej konkretne transfery, gdy tymczasem czekać nas będzie prędzej walka o utrzymanie niż o finał. osobne gratulacje należą się "dziennikarzom" obecnym na konferencji prasowej, którzy nie potrafili zadać prezesowi choćby jednego pytania. no kłaniam się w pas.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krzPB

@pepsiBKS: nazwiska nie dają awansu Zobaczysz że ten skład nie przegra żadnego meczu u siebie a i na wyjazdach coś zdobędzie. Taki bellego nie jest gorszy od miedziaka kulakowa czy musielaka o holderach nie pisze bo z roku na rok jaka coraz gorzej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.