Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Transfery. Kibice w Rybniku zaczynają się niecierpliwić. Prezes Krzysztof Mrozek czeka niczym wytrawny pokerzysta

Trener Piotr Żyto, Linus Sundstroem, Robert Chmiel, Daniel Bewley. Do tej pory PGG ROW Rybnik głównie traci, a kibice zaczynają się denerwować. Pozostaje mieć nadzieję, że ich cierpliwość zostanie wynagrodzona na koniec okresu transferowego.

przeczytaj cały artykuł

Kozie bobki

Wydaje mi się że to będzie ostatni awans Rybnika do ekstraligi jeżeli spadniemy to już nie wrócimy bo niema sensu jak wogole na rynku niema dobrych zawodników dla beniaminka wogole ta liga jest cała bez sensu będzie wiecznie 1 liga

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Teżet

@Kozie bobki: Może tak tragicznie nie będzie, głowa do góry. Lublin w zeszłym roku widzimy co zrobił, trzymam kciuki aby było tak samo w Waszym przypadku.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kmr

@Kozie bobki: Tak jak piszesz ten pan w ogóle nic więcej od kilku lat nie potrafi więcej zrobić ,oczywiście szacun co zrobił do tej pory bo wiadome co było kiedyś ale odnoszę wrażenie że wszystko stoi w miejscu NICE tylko się za daleko zagalopował i go to przerosło pewnie dostał koncepcje co należy zrobić od trenera ale nie stety jak zawszę mu się nie podobała i wszyscy spier....

| Odpowiedz
blokuj
Kozie bobki

@Teżet: niema szans nie tym składem kolego sukces będzie jak Rybnik wygra chociaż jeden mecz tym składem mogli zostać w tej 1 lidze mecze były by ciekawsze a tak będzie zaglądać na lomoty od każdego mam nadzieję że Mrozek wtedy odejdzie bo ten koleś już się wypalił i jego praca w tym klubie

| Odpowiedz
blokuj
Kozie bobki

@Kmr: dlatego mówię dla tego pana godz w Rybniku są policzone jak nie teraz to po spadku napewno ja rozumiem jest ciężko o zawodników i łatwo się mówi nam weź tego weź tego ale to po co się pchał do tej Ekstraligi skoro już wiedział jak miał ciężko Lublin zrobić dobry sklad a co dopiero my bo napewno otym wiedział a napalal się na tą Ekstralige jak nie wiem co dlatego mówię jak spadniemy to ten pan powinien odejsc

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.