Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Transfery. PGG ROW Rybnik może się jeszcze wzmocnić. Pojawił się temat braci Curzytków

W czwartek PGG ROW Rybnik ogłosił skład na sezon 2020. Niewykluczone jednak, że w kadrze "Rekinów" pojawią się jeszcze nowi zawodnicy. Klub sonduje możliwość pozyskania braci Curzytków. - Decyzja może zapaść w każdej chwili - mówi Krzysztof Mrozek.

przeczytaj cały artykuł

Miki Oberschlesien ROW

Pan złota rączka godo o zaniedbywaniu szkółki a kogo to jest wina? Twoja panie mrozek! Kasa z miasta miała iść na szkolenie młodzieży a młodzi żużlowcy musieli sobie wszystko sami kupować bo pan M dawał i racje w postaci oleji i opon tak jak w PRL-u raz na miesiąc a reszta to szła na seniorów. Niech się panowie redaktorzy zainteresują tym tematem gdzie idzie kasa z miasta na szkolenie młodzieży,bo zeczywistosc jest zupełnie inna a znam temat od samych żużlowców juniorów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bjj

@Miki Oberschlesien ROW: pytanie czy ktos w ogole kontorluje ROW i jego wydatki. Dzialki o ktoryc wspominal Szombierski to pewnie tez sie z luftu nie wzely.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dziadu

@Miki Oberschlesien ROW: Dokładnie tak!! Co roku kupa kasy do klubu na szkolenie młodzieży, a kto za wydawanie tych pieniędzy jest odpowiedzialny? Trener? To mnie wkur..ia, zawsze wina jest zwalana na kogoś. Żadnej pokory, buta i przekonanie o swojej zajebis....ści, ze strony wąsacza.

| Odpowiedz
blokuj
Szoszto

@Miki Oberschlesien ROW: bardzo dobre pytanie! już raz dzisiaj napisałem że to bardzo niewygodne pytanie dla Pana prezesa! Sam jestem ciekaw jak prezes by się z tego pytania wytłumaczył i oczywiście potwierdzam to co pisze kolega wyżej sama prawda

| Odpowiedz
blokuj
K.S ROW

@Miki Oberschlesien ROW: Tutaj to się potraficie wszyscy mądrzyć , trzeba było iść na spotkanie i prosto w oczy zadac te pytania... ? Ale wiem strach by cie obleciał, i nie bronie tu Mrozka, tylko stwierdzam fakty.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.