Wątek dotyczący artykułu

VTB. Stelmet Enea BC idzie za ciosem. Wielki finisz i wyjazdowy triumf nad BK Niżny Nowogród!

Stelmet Enea BC Zielona Góra gra znakomicie. Podopieczni Żana Tabaka po efektownych wygranych w EBL idą za ciosem i w VTB. W sobotę pokonali na wyjeździe BK Niżny Nowogród 87:82.

przeczytaj cały artykuł

fazzzi

Widziałem tylko 4kw... no tak to się nie da (myślałem) jak spod kosza Radić wali kalafiory. Nieortodoksyjna technika Zyzia wedle ruskiego komentatora (fajne). A tu powolutku dochodzimy wymijamy pacjenta pas busem... i hakansonimy w czułe miejsce NN. Kurna 10 min. widziałem ale Dziki robią na mnie coraz większe wrażenie. BC NN był piąty... owszem
dużo zaskakujących wyników pewnie z powodu Euroligi co u niektórych ale tam może "prawie" każdy z każdym. Dzikulce jesteście póki co ponad wnyki;) Obyście taki fason trzymali a będzie dobrze... a może i lepiej;) ZAAASTAL!!! Co ten Pan Żan wyrabia... to berety, czapki, kapelusze... nosz w końcu mamy TRENERA! A Ludek Hakanson to będzie trudny do utrzymania bo świetnie rozumie do czego może służyć vtb... Malaga z czarną polewką póki co;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
motylek...

@Grzegorz Pasek: Grzegorzu.....nie idź tą drogą!
Fazzzik ma świetne pióro:)
Nie wszyscy potrafią tak barwnie/obrazowo pisać.
Ja baaardzo lubię taki styl wypowiedzi:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

@motylek...: Grzesiu to chyba z sympatią tak napisał, pewnie zazdrości fazzzikowego pióra i myśli, że tak bez wspomagaczy się nie da i szuka recepty, bo chce być jak nasz Fazzzik! Niestety się nie uda, bo Fazzzi jest tylko jeden niepowtarzalny hehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.