Wątek dotyczący artykułu

F1: wyścig po Roberta Kubicę na ostatniej prostej. Haas i Racing Point w grze o Polaka

Haas i Racing Point zdają się mieć największe szanse na zatrudnienie Roberta Kubicy. Propozycje obu zespołów mocno się różnią w kontekście roku 2021, a głos decydujący należeć będzie do Polaka. Pewny pozostania w F1 jest natomiast Orlen.

przeczytaj cały artykuł

brudger

czemu ktoś marnuje moje pieniądze na sponsorowanie tego niedojdy (1 punkt w klasyfikacji - vs. 381 punktów Hamiltona)
Dlaczego Orlen wydaje z moich podatków miliony na ten cyrk?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
jarodnb orzel

@brudger: Nie chcę mi się wierzyć,że tak ograniczeni ludzie żyją na świecie...Zgaduję,że głosowałeś na po-ko,albo na razem...Rownie dobrze możesz zarzucić lidlowi,że wydaję "twoje" pieniądze na radiowe reklamy;no bo przecież rano kupiłeś tam dwie kajzerki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jck

@brudger: JESTEŚ KŁAMCĄ... TAM NIE MA NAWET JEDNEGO TWOJEGO GROSZA. Powiało od ciebie komuną ... tyle ci powiem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.