Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Transfery. Były prezes Włókniarza pomógł Mrozkowi załatwić Hancocka. ROW chwytał się wszystkiego

W rozmowach z Gregiem Hancockiem PGG ROW długo miał pod górkę. Do samego końca nie było wiadomo, czy Amerykanin złoży podpis pod umową. Ostatecznie się udało się. Prezes Mrozek może mówić o małym sukcesie, który pomógł mu osiągnąć Marian Maślanka.

przeczytaj cały artykuł


shtrekCz-wa

Trochę dziwie się Mrozkowi. Zamiast tego Hancocka wolałbym mieć skład, w którym jest tylko 5 seniorów, a w zamian tej nadwyżki która aktualnie jest ściągnąć chociaż jednego juniora, który może się ścigać na równi z seniorami w E-lidze. Giera miewał tylko przebłyski, w których nieźle prowadził motocykl, ale to nie dawało punktów nawet w 1 lidze. Dodatkowo nie wierzę, że w tej drużynie nie będzie kwasów. 8 seniorów to gruba przesada. Zawsze 3 będzie niezadowolonych. Jak jeszcze dojdzie Hampel, to tam będzie masakra. Będą mieli w Rybniku dwie drużyny w jednej. Chyba trochę Mrozek odpłynął. Trzymam kciuki za Rybnik od momentu wpadki dopingowej Łaguty, bo spadli wtedy w sumie w nie do końca sportowy sposób, dlatego osobiście widziałbym raczej skład w postaci Lebedevs, Milik, Lambert, Woryna, Szczepaniak i do tego ten niezły junior i wtedy ewentualnie Hancock. To gadanie Mrozka a propos Żupińskiego też mnie nie przekonuje. Jakby odpowiednio sypnął młodemu groszem, to wtedy pewnie okazałoby się, że nagle szkołę jakoś tam skończy. Karczmarz też był do wzięcia, bo cała Polska wiedziała, że w Gorzowie młody nie chciał jeździć. Szczepaniak to też żaden zawodnik na E-ligę. Pewniejszy byłby nawet Walasek. Teraz wystarczy te moje dywagacje podstawić do składu i wychodzi:
1. Lebedevs
2. Walasek
3. Woryna
4. Milik
5. Hancock
6. Karczmarz
7. Żupiński
8. Lambert
Nawet bez Hancocka lepiej to wygląda niż obecna zbieranina. W takim przypadku Hampel byłby niepotrzebny. Słabo Mrozek się starał w tym okienku transferowym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.