Wątek dotyczący artykułu

Transferowy hit! PGE VIVE Kielce pozyskało islandzki talent Haukura Thrastarsona

Niespodzianka dla kibiców PGE VIVE Kielce! Mistrzowie Polski zakontraktowali jednego z najbardziej utalentowanych playmakerów, Haukura Thrastarsona.

przeczytaj cały artykuł


HANDBALL PL

Do K_i_b_i_c. W ostatnich latach w wielu sportach drużynowych kluby walczą o młode talenty. Właśnie warto wziąść taniej za młodu i zobaczyć czy spełni oczekiwania niż później w razie eksplozji talentu płacić ogromne pieniądze bądź obejść się smakiem bo zgarną najbogatsi. Do Vive nigdy nie przychodziły gwiazdy. Chyba że Zorman jednak i Słoweniec przychodząc do Kielc miał już 30/31 lat. Dzomba był u schyłku kariery. Wiadomo wrócili najlepsi Polacy ale to co innego. Strlek odszedł jako gwiazda ale przyszedł jako młody talent z Chorwacji. Buntić czy Musa to byli dobrzy europejscy zawodnicy ale nie gwiazdy. Janc też przyszedł jako młody talent, to wciąż młody chłopak jednak przez to że gra w LM od 16 roku życia może się wydawać że to stary wyjadacz. Jako gwiazda przyszedł Cindrić któremu od początku się coś nie podobało. Zagrał sezon, klub wziął dobre pieniądze i tyle. THW też postawiło na Bylika, Nilssona itp. Żadne gwiazdy tylko młode talenty. Palmarsson idąc do THW też był młodym talentem a nie ukształtowaną gwiazda. Niestety ale Vive czy Wisła nie są w stanie rywalizować z Barceloną, PSG czy Veszprem pod względem finansowym. A nawet jeśli byli by blisko z budżetem to i tak magia miast jak Paryż czy słoneczna Barcelona działają na wyobraźnię. Sport to biznes i liczą się pieniądze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handballek

@HANDBALL PL: Cindric przychodził jako gwiazda, ale nie był nią jak podpisywał kontrakt 2 lata wcześniej, dlatego warto podjąć ryzyko i zaklepac zawodnika z wyprzedzeniem. Wspomniałeś o Zormanie, teraz w takim wieku przychodzi Karacic oby dał nam tyle co Uros

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
shower

@HANDBALL PL: no trochę popłynąłeś pisząc że do Vive nigdy nie przychodziły gwiazdy, zapomniałeś o Alexie, Cupicu, Julenie, Wolffie, Karacicu i pewnie jeszcze ktoś by się znalazł. Jakby nie patrzeć to wielkie nazwiska. Co do młodego Islandczyka to zobaczymy jak się rozwinie, czy Talant będzie potrafił go odpowiednio ukształtować. Do tej pory jak przychodzili młodzi to jakiegoś wielkiego progresu nie robili. Janc przychodził jako już ukształtowany zawodnik, Branko czy Moryto są dobrzy ale nie bardzo dobrzy. Problemem Vive i Wisły jest bardzo słaba nasza liga i tak naprawdę wielkie talenty nie mogą się ogrywać bo wystarczy że 20 minut zagrają na poważnie i już jest pogrom a jak wchodzą na parkiet w II połowie to podstawowi zawodnicy już się oszczędzają więc młodzież nie ma dobrego przetarcia. W pucharach natomiast liczy się wynik więc grają starzy wyjadacze i dla młodych nie ma miejsca bo ciężko sobie wyobrazić że Karacić usiądzie na ławce jak na styku będą mecze z Veszprem czy PSG. Ale na pewno lepsze jest kupowanie młodych i zdolnych niż starych i chorych. Nie piję tutaj do Wisły choć mimo wszystko nie rozumiem transferu Igropulo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.