Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Transfery. Hity i kity. Rafael Wojciechowski ma głowę na karku. Kot w worku w składzie Startu

Podczas minionego okresu transferowego działacze Car Gwarant Startu Gniezno wykazali się dużą rozwagą, ale i determinacją. Zbudowali mocny skład, który powinien pozwolić na walkę o najwyższe cele. Czy popełnili też jakieś błędy?

przeczytaj cały artykuł


surge

O Stalkowskim też mówiono że leń i trudny materiał. W Gnieźnie się dobrze rozwinął, więc może Studziński pójdzie tą samą drogą? Szkoda że nie udało się sprowadzić Denisa Zielińskiego. Chłopak potrafi świetnie wyjeżdżać ze startu, a jak opanuje jazdę na dystansie, to będzie z niego solidny żużlowiec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
staniszewski

@Goldi: Mam podobne zdanie. Start kilka razy tracił punkty przez jego błąd techniczny zakończony spektakularnym upadkiem. Ale z drugiej strony wszyscy zyskują na jego występach w Gnieźnie. GTM póki co nie wychował nikogo lepszego a sam zawodnik też raczej przyszłości w Polonii nie miał. Stąd też nie ma co marudzić. Jak ktoś nie ma to co lubi to musi lubić to co ma :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.