Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Transfery. Mikkel Michelsen nie wziął większej kasy z innych klubów. Motor mówi, że zdał test na lojalność

Mikkel Michelsen był jednym z liderów Speed Car Motoru i został uznany za odkrycie sezonu 2019. Duńczyk szybko zadeklarował, że zostaje w Lublinie, ale później i tak otrzymywał oferty z innych klubów. Na żadną się nie skusił, a mógł zarobić więcej.

przeczytaj cały artykuł

Mistrz z Lublina

Udało Wam się kupić karnet z numerem miejsca? ku...a jak kupiłem bez miejsca to co to oznacza? przydzielą mi miejsce w późniejszym terminie? żenada z tymi karnetami u nas...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
carlito

@Mistrz z Lublina: W klubie powinni sprzedawać karnety a nie przez internet i by było ok już z biletami jaja były serwery padały powinni anulować tą dzisiejszą farsę a nie sprzedaż i zrobić normalną jak za starych czasów w budynku klubowym i empik ach tyle lat człowiek chodzi na stadion na żużel i chyba przyjdzie pora po tylu latach ogladać mecze w tv

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
klops

@Mistrz z Lublina: Ja nie mam wcale. Nie wyobrażam sobie, że wychodzę w niedzielę i mówię moim synom, że idę na mecz a oni muszą zostać w domu. Dało się zarezerwować tylko pojedyncze sztuki, a jheśli 2-3 karnety wskakiwały do koszyka to porozrzucane po całym stadionie. Także sezon przed tv + wyjazdy.

| Odpowiedz
blokuj
mpaolo

@Mistrz z Lublina: Na 10 stanowisk komputerowych nie udało się nikomu z nas dosłownie nikomu kupić żadnego karnetu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.