Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów. Crvena Zvezda Belgrad - Bayern Monachium. "Magiczne 14 minut" - niemieckie media o popisie Lewandowskiego

"LewandGOLski", "Magiczne 14 minut", "Szalony strzelecki popis" - tak niemieckie media piszą o niezwykłym wyczynie Roberta Lewandowskiego. W środowym meczu 5. kolejki Ligi Mistrzów Polak zdobył cztery gole w ciągu niespełna kwadransa.

przeczytaj cały artykuł


Sebastian Salamon

Drewniany ma w zwyczaju pastwić się nad słabszymi. To nic nowego. Szukam ten Bayern w tabeli polskiej ligi i nie znajduję. Okazuje się, że to klub niemiecki. I już wiem dlaczego mam wyjeba.e na te strzeleckie popisy Drewnianego. Polska reprezentacja od tytułu mistrza świata jest równie daleko jak była przed meczem Bayern - Crvena. Twierdzę wręcz, że Drewniany naszej kadrze ciąży. Z nim nic nigdy nie wygramy. Zawsze jest bezradny gdy gramy z kimś na poziomie. Te cofanie się po piłkę, tylko po to żeby się zastawić, dać sfaulować i wykłócać z sędzią, jest irytujące. Drewniany to typowa silna 9. Nie ma go na boisku gdy druga linia ma słabszy dzień. Facet surowy technicznie, bez kiwki, bez finezji, po prostu drewno. Jeżeli w kadrze ma być z niego jakikolwiek pożytek, to musi być ustawiany jako jedyny wysunięty napastnik (na tzw. sępa), za nim na środku Zieliński, a dalej zagęszczony środek "drwalami krychowiakami". Musimy grać tak jak Norwegia w okresie swojej krótkiej świetności, bo takich mamy "piłkarzy" z wyjątkiem jednego Zielińskiego, którego autentycznie można nazwać piłkarzem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.