Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Nie ma cię w reprezentacji, nie jedziesz w Grand Prix. PZM wyciąga wnioski z L-4 kadrowiczów

W PZM już wiedzą, co zrobić, żeby za rok nie było sytuacji, w której zawodnicy wysyłają L-4 przed towarzyskim meczem reprezentacji. - Jest pomysł na przepis, że jak ktoś odmówi kadrze, to nie pojedzie w Grand Prix - mówi nam Piotr Szymański.

przeczytaj cały artykuł


Artt

Nie bardzo rozumiem. Chcą na oko wg. uznania oceniać czy zwolnienie lekarskie jest lewe i czy zawodnik jest chory? Może wystarczy wysłać do niego lekarza kadry i zapisać to w regulaminie , który zbada i oceni stan pacjenta?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zeeet

@Artt: Rzecz nie jest w samym zwolnieniu . Polega to na tym , że :
- Drabik wieczorem bawi sie na gali , gdzie jest również Cieślak , a na drugi wysyła zwolnienie lekarskie . Nie informuję o zwolnieniu Cieślaka choćby sms-em , ale co najważniejsze nie odbiera od niego telefonów , po prostu olewa go , młody za przeproszeniem szczyl , pokazuje trenerowi , że ma go w d..pie .
- Janowski ma zwolnienie z zaleceniem leżenia w łóżku , a bawi na ivencie bmw i podobnie jak Drabik leje na trenera ordynarnie go lekceważąc .
- panowie Pawliccy postępują dokładnie tak samo , pokazując trenerowi , że go nie szanują . I dlatego wcale nie dziwię się Cieślakowi , że odpłacił pięknym za nadobne . Nie w samych zwolnieniah więc jest problem .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.