Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Lista wstydu Apatora Toruń. Takiej serii transferowych błędów nie zaliczył żaden klub

Kiedy innym trafiało się coś jak ślepej kurze ziarno, oni trafiali kulą w płot. Apator Toruń podejmował w ostatnich latach wiele błędnych decyzji transferowych, które doprowadziły do spadku z Ekstraligi. Tak długiej listy wstydu nie ma żaden klub.

przeczytaj cały artykuł


Cysio

Z większością zarzutów trudno się nie zgodzić. Polityka transferowa Termosa to jeden wielki dramat. A szkolenie za jego kadencji to jeszcze większy dramat. Jednakże polityka transferowa Sportowych Faktów jest równie tragiczna. Poczynając od zastąpienia śp redaktora Damiana Gapińskiego plotkarzem Ostafińskim, aż do niemal całej aktualnej obsady dziennikarskiej żużlowej sekcji SF która aktualnie składa się niemal z samych ignorantów. A kończąc na aktualnej szacie graficznej, zlikwidowanej blogosferze i kompletnie niefunkcjonalny forum. Dzisiejsze SF przy tym za czasów śp Gapińskiego, to totalny dramat i szczyt nieudacznictwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (19|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Corlleon

Całkowita racja, tyle ze te "redaktorki" nic sobie z tego nie robią na czele z megalomanem Dariuszem O. Taki totalny brak honoru i olewanie głosu kibica. A tych oznak niezadowolenia tego co sie stało z tym portalem jest bardzo wielu. 90%?.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.