Dyskusja

Maciej Iwański o gali Złotej Piłki. "Lewandowski złapał świetną formę wtedy, kiedy trzeba było głosować"

Jacek Stańczyk (dziennikarz WP SportoweFakty) rozmawiał z Maciejem Iwańskim (dziennikarzem TVP Sport) o gali Złotej Piłki i szansach Roberta Lewandowskiego na odniesienie sukcesu w tym plebiscycie. Co ciekawe, Iwański był jednym, z tych dziennikarzy, który oddawali swoje głosy w konkursie na najlepszego piłkarza świata. - Robert Lewandowski złapał świetną formę wtedy, kiedy trzeba było głosować, czyli do 8 listopada. Trzeba życzyć mu, aby grał tak, jak teraz jeszcze przez 2-3 lata. Wtedy na pewno będzie się liczył w gronie tych najlepszych i największych, jeśli chodzi o najbardziej popularne nagrody. Głosuje 190 osób z całego świata. Nie głosujemy na jedną osobę, a na pięciu piłkarzy - mówił Iwański.

obejrzyj wideo


Piotr0000

A cóż takiego dokonał Lewandowski oprócz tego, że strzela gole ogórkom takim jak Łotwa lub Crvena Zvezda? Żeby dostać "Złotą Piłkę" trzeba przynajmniej wygrać ligę mistrzów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.