Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Transfery. Kai Huckenbeck nadal z karą, którą nałożył Orzeł. Co zrobi Polonia Bydgoszcz?

Kai Huckenbeck odszedł z Orła i przeniósł się do ZOOleszcz Polonii. Łodzianie nałożyli na niego później wysoką karę. Jeśli żużlowiec nie załatwi tematu, to nie zostanie potwierdzony do startów. W Bydgoszczy zachowują jednak spokój.

przeczytaj cały artykuł

mentikk

Z jednej strony zapamiętałem Kaia jako ciekawego fightera, który potrafi napsuć krwi "lepszym od siebie". Z drugiej mam wrażenie, że on nadal jest niepoważny - jakieś problemy z licencjami już były. Teraz dochodzą zabawy z Witkiem i kara. Całe szczęście jak widzę Jurek stawia sprawę jasno i nie weźmie tego na klub, co cieszy. A w razie czego do składu podstawowego wchodzi Lyager i jedziemy. A na rezerwę McGuinness.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
mentikk

@pepsiBKS: powinien czy nie to niech udowodni. Żeby nie było - już w trakcie sezonu uważałem, że tego chłopaka warto zgarnąć. Jeśli będzie na podobnym poziomie co pozostali seniorzy, to jak najbardziej jestem za stawianiem na Andreasa i dłuższe związanie z nim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mentikk

@kibicujmy kulturalnie: i gdzie to potwierdza, że będzie miał pewne miejsce? To jest jego wypowiedź z września. I sorry, ale to, że był 8 w ELidze we Włókniarzu, a bycie 8 w I lidze to różne kwestie. Ale to już problem Jurka jak ustawi zespół tak, aby wszyscy byli zadowoleni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.