Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Milionerzy niechętnie widziani w środowisku. Bo psują rynek i mają swoje zdanie

Roman Karkosik, Marta Półtorak czy Robert Dowhan. Każdy z nich osiągnął sukces w biznesie, w żużlu wiodło się im różnie. Tylko Dowhan triumfował z Falubazem Zielona Góra, ale i on odszedł na boczny tor. Bo żużel nie jest miejscem dla milionerów.

przeczytaj cały artykuł


jotefiks

Jak można porównać odejście z klubu Karkosika czy Dowhana z Półtorak? Tamci zapewnili klubom funkcjonowanie bez długów, Karkosik powypłacał odszkodowania z własnej kieszeni i odsprzedał klub w ręce gościa, który też ma pieniądze. Dowhan wygrzebał klub z tarapatów finansowych i się odsunął (został odsunięty). A Marta? Yebła focha i trzasnęła drzwiami w niespodziewanym momencie grzebiąc klub.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stalowa-Myszka

@jotefiks: Dowhan sam w wywiadach często mówił, że Falubaz był tylko dla niego drogą do Senatu RP. Będąc już Senatorem, kurek z kasą przykręcił, Bieńkowskiego zaczął podobnie traktować jak Toruń Karkosika czyli bankomat. Stasiu nie mógł na to pozwolić, że "Różowy" z tylnego fotela o wszystkim decyduje, choć kasy wykłada znacznie mniej od pozostałych i dlatego w tej chwili w ZG mamy to co mamy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.