Wątek dotyczący artykułu

EBL. Anwil - Arka. Przemysław Frasunkiewicz: Nie wygrasz meczu, jak nie trafiasz

- Wykonaliśmy prawie wszystko, co sobie założyliśmy na ten mecz. Doprowadziliśmy do rzutów z otwartych pozycji. Jeśli nie trafiasz, to nie wygrywasz - mówi Przemysław Frasunkiewicz. Jego Arka w meczu z Anwilem oddała aż... 41 rzutów z dystansu!

przeczytaj cały artykuł


prawus

Mysle ze z czołówki EBL , To Anwil i Stelmet mają najciężej .. W myśl zasady ,, bij mistrza ,, każdy zespół bez wzgledu na swój poziom i miejsce w tabeli , ostrzy swoje pazury , bo pokonac MISTRZA , bo to jest to !! Sorry ale takie zwyciestwa nad Spójnią , Polfarmą , Hydro - Truckiem , czy GTK Gliwice , to są tylko zwyciestwa , ale wygrać z Anwilem czy ze Stelmetem , to zupełnie inaczej smakuje .. Wiadomo zdarzaja się i wpadki , takie jak z Radomiem czy Sopotem , i wiadomo też że w normalnych warunkach nie miało prawa to się zdarzyć .. Ale to tylko sport - wszystko zdarzyć sie może i mysle że Anwil i Stelmet są tego świadomi , odczuwając to w każdym meczu ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
er73

@prawus: Nie ładuj Anwilu i Stelmetu do jednego worka. Na razie Stelmet gra prawie na 100%, skutecznie, ekonomicznie i ładnie dla oka. Z Anwilem było różnie. Eksperci twierdzą, że jeśli zagra na 100% to liga będzie pozamiatana. Pytanie tylko czy zagra i czy w tym składzie który jest teraz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.