Wątek dotyczący artykułu

Transfery. Tureckie kluby chcą Igora Angulo. PKO Ekstraklasa może stracić gwiazdę Górnika Zabrze

Igor Angulo nadal nie przedłużył kontraktu z Górnikiem Zabrze i niebawem może związać się z nowym klubem. Hiszpańskim napastnikiem interesują się dwaj tureccy drugoligowcy.

przeczytaj cały artykuł

OSKAR_B

Ja na miejscu działaczy Legii Warszawa, którzy chcą sprzedać Niezgodę, przynajmniej pomyślałbym o Angulo. To samo powinni rozważyć w Poznaniu. Inne kluby chyba nie są w stanie ,,przelicytować" Turków.Oba kluby mają możliwość płacenia dobrych kontraktów piłkarzom, więc warto skorzystać z możliwości jakie daje decyzja Angulo. Nie patrzyłbym w metrykę, bo ten piłkarz wypada dobrze w statystyce, a tu chodzi o zakontraktowanie kogoś kto będzie strzelał ,,na już", bo mimo poziomu jestem w stanie wymienić kilku piłkarzy co totalnie zawodzili, a mieli być ,,pewniakami" w obydwu klubach: Legia-Chukwu, Necid, Eduardo, Kulenović, Lech-Bille Nielsen.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dariusz Szewczyk

@OSKAR_B: Lech ma najlepsza szkolke w Polsce,gdzie napewno znajdzie sie ktos w miejsce Gytkjaera a nie brac jakis stary grajka jeszcze z ekstraklapy... Glowna polityka w Poznaniu stawiac na mlodziez. Skad chlopie wzial Ci sie taki glupi pomysl to nie mam pojecia. A Bille Nielsen nie byl pewniakiem bo nigdy nie byl bramkostrzelny, mialbyc walczakiem jak Sadajew ale nie spelnil oczekiwan.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.