Wątek dotyczący artykułu

Bal Mistrzów Sportu. Apel Roberta Lewandowskiego: Zaczynajcie dzień od sportu

Robert Lewandowski po raz pierwszy zawitał na Bal Mistrzów Sportu, ale plebiscytu nie wygrał. Zajął drugie miejsce, ale przygotował sobie specjalne przemówienie. - Cieszmy się każdym sukcesem i wspierajmy nawzajem - apelował.

przeczytaj cały artykuł

kmz lw

Pan Lewandowski przez mamone chyba lekko oderwał się od rzeczywistości. Wszystko w domu ogarnia niania, sprzątaczka itd itp, a ten pieprzy o zaczynaniu dnia od sportu. Dobra, zostawię swoje płaczące, głodne z rana dzieci, ale zacznę dzień od sportu, żeby mieć trafniejsze decyzje, bo p. Lewandowski (któremu 10 lat zajęło zdobycie licencjatu w uczelni dla celebrytów) tak rzecze. Super.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Waris

Słuchaj co mówi Robert .Możesz mieć dzieci i 10 min poświęcić rano na gimnastykę Jak byś miała w domu monitoring i za pół godziny płacili by ci 500 zł co dziennie za ćwiczenia gwarantuje że byś znalazła czas .On to mówi dla twojego dobra bo może nic nie mówić a tylko ty na tym stracisz.
Każdy sportowiec mający wyniki poparł to ogromną pracą kilkuletnimi wyżeczeniami a w dużo przypadkach nie osiągnął medalowego miejsca.
Znam pływacki rano przed lekcjami godzinę pływania po lekcjach dwurodzinny trening kilka lat z rzędu i nic z tego nie wynikło .Tak że nie pisz głupot tylko się z mobilizuje to jest dla twojego zdrowia a nie dla Lewego .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Janusz Wojciechowski

@kmz lw: lewy jest normalnym człowiekiem, sportowcem, spolecznikiem bez rozgłosu, tylko nasza zawiść, zazdrość to jest wstydliwa cechą takich ludzi min, jak Pan, wstyd, dla mnie a pan Robert jest poza konkurencja najpopularniejszy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
szurszacz 1

@Janusz Wojciechowski: " spolecznikiem bez rozgłosu" ....a to dobre, 10 artykułów dziennie o tych celebrytach, jego baba się pcha do zdjęć, a ty mówisz o normalnym człowieku???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Trzygrosz54

@kmz lw: To nie on odleciał z teorią,tylko większość z nas nie potrafi zorganizować sobie czas na aktywność ruchową w ciągu dnia. Wystarczy,że przy klasycznym wstawaniu z wyra powymachujesz rękami,pokręcisz tułowiem,powyginasz kręgosłup ,najlepiej razem z dziećmi,a nie jak większość - robi herbatę,czy kawę siedząc na ulubionym fotelu,gapiąc się w TV. Dzieciaki widząc taki wzór same poćwiczą z tatą,czy mamą .Niech to będzie 5 - 10 min. , kilka razy w ciągu dnia. Jeżeli uważasz,że Robertowi chodziło o wyjście z rana do płatnej sali fitness,czy godzinną przebieżkę po okolicy,to zapewne jesteś w błędzie...

| Odpowiedz
blokuj
Robert Włusek

@kmz lw: jaki rozżalony buhehehehheh. Uśmiałem się po tym wpisie aż mnie brzuch rozbolał :):) Jaki żal...on ma a ja nie. I co teraz. Idziesz na most? :):):) Mogło mu to zająć nawet 20 lat ale to jego zasługa i ciężka praca. Ty całe życie spędzisz na 500+ i nigdy nic nie osiągniesz.

| Odpowiedz
blokuj
Robert Włusek

@szurszacz 1: problem polega na tym iż Lewandowscy czy inni sportowcy (znani sportowcy) nie muszą się nigdzie pchać. Są na takim etapie życia iż nie muszą już nic udowadniać. Teraz media same latają za nimi i nowinkami aby na tym zarobić. Myślisz że ten artykuł coś ich obchodzi. Myślisz że martwią się tym że kilku rozżalonych januszy hejtuje to co robią ? Mają to głęboko gdzieś. Mają swoje życie a Tobie tylko pozostało płakać że nie starcza od 1go do 1go bo 500+ to za mało. Cas zabrać się do pracy. Kto wie, może i sukcesy przyjdą. Napewno będzie mniej czasu na pisanie głupot :):)

| Odpowiedz
blokuj
Robert Włusek

@Taras Szewczenko: tacy jak kmz, zorkin i inne boractwo nawet jakby przeczytali 10 razy to i tak nie zrozumieją. Przykre to. Widzą tylko swój czubek nosa. Jedne co w życiu ich motywuje to zawiść, nienawiść i hejterstwo. I pytanie..czemu on/ona ma a ja nie :):):)

| Odpowiedz
blokuj
kmz lw

@Robert Włusek: a gdzie, kołku bez szkoły, wyczytałeś, że 'on ma, a ja nie'? Szkoda mi takich ludzi, co ich starzy za młodu gnębili. Jedyne miejsce, gdzie mogą się teraz wyszumieć to internety.

| Odpowiedz
blokuj
kmz lw

@Taras Szewczenko: napij się mleka sojowego z nasionami chia by Ann, może trochę się lamusiku uspokoisz. MOTYWACJA!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.