Dyskusja

Lewandowski przegrał ze Zmarzlikiem. Są kontrowersje! "Cała Polska jest podzielona"

Michał Pol był gościem Tomasza Machały w najnowszym wydaniu programu #Newsroom. Ekspert WP SportoweFakty ocenił wybór Bartosza Zmarzlika na najlepszego polskiego sportowca w plebiscycie "Przeglądu Sportowego". - Cała Polska jest podzielona. Jedni uważają, że Zmarzlik zasłużył, inni, że Lewandowski został ponownie skrzywdzony. Najgorzej że są tacy, którzy dyskredytują Bartosza i jego dyscyplinę. To mnie bardzo boli, gdy sięgają po takie argumenty poniżej pasa. Trzeba pogratulować środowisku żużlowemu. Doszło do niesamowitej mobilizacji i wzniesienia się ponad podziały. Na pewno więcej fanów ma Robert Lewandowski, ale oni nie są zorganizowani - mówił Pol.

obejrzyj wideo


Komentarz usunięty przez użytkownika
Edward Rybak

W 2019 roku? Plebiscyt dotyczy poprzedniego roku i głosuje się na najpopularniejszego sportowca. Gdyby nie pseudo-dziennikarze wpychający na siłę rodzinę państwa Lewandowskich na wszystkie strony portali internetowych ("otwieram lodówkę, a tam Lewandowski"), to sympatia dla pana Roberta byłaby znacznie większa. Polacy to bardzo przekorny naród. Nie lubimy niczego na siłę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.