Wątek dotyczący artykułu

Michał Pol: Nie godzi się odmawiać Zmarzlikowi triumfu w Plebiscycie!

Zmarzlik dokonał czegoś większego niż zdobycie mistrzostwa świata. Zmobilizował całe żużlowe środowisko, które ponad podziałami klubowymi i sympatiami postanowiło wesprzeć go dla chwały dyscypliny.

przeczytaj cały artykuł


Anul2

Śmieszą mnie ludzie którzy chcą być okej ale obrażają Lewandowskiego . Zmarzlik zasłużył sobie (jestem fanem żużla i robił coś pięknego ).
Ale Lewandowski jest 7 najlepszym piłkarzem na całym świecie a powinien być wyżej bo jest najlepszym strzelcem na całym świecie w profesjonalnej piłce . Zmarzlik jak i Lewandowski zasługują na szanowanie ich obydwóch , ponieważ pracowali praktycznie swoje całe życie aby znaleźć się na szczycie .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciej Adamski

@Anul2: Trzeba wziąć pod uwagę jednak że w piłce do osiągnięcia sukcesu potrzeba 11 facetów i bez Niemców, Brazylijczyków czy Francuzów Lewy niewiele by zrobił. Są więc 2 opcje... Albo Lewy może podczas Mistrzostw Europy grając w reprezentacji potwierdzić klasę albo w następnym plebiscycie można dać nagrodę Bayernowi Monachium. Za Zmarzlika nikt na motocykl nie wsiądzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.