Wątek dotyczący artykułu

ME 2020. Z liceum wprost na mistrzostwa. Michał Olejniczak już przeszedł do historii

Powołanie zaledwie 18-letniego Michała Olejniczaka może być dla wielu największą niespodzianką spośród wszystkich powołań na ME 2020. Nie jedzie on jednak do Szwecji na wycieczkę, a jego wybór nie dziwi klubowego trenera.

przeczytaj cały artykuł


kibic 98

No rzeczywiście opinia Pana Tomaszewskiego jest bardzo cenna. Przecież to ten trener prze z ponad 4 lata spuścił juniorów młodszych i juniorów do drugiej ligi europejskiej. takich grajków jak Olejniczak jest więcej w tym kraju tylko nie mają promotorów takich jak SF, Pan Tomaszewski, Pan Rombel. Sztuczne promowanie przeciętnego grajka. Turniej w Hiszpanii zweryfikował jego umiejętności, ale przecież Pan Rombel powiedział, że tak świetny grajek został wyszkolony dzięki jego autorskiemu programowi szkolenia. te powołania na mistrzostwa to jedno wielkie kolesiostwo i nic więcej. Pan Rombel niech się przejedzie na mecze 1 i 2 ligi to zobaczy ilu takich "olejniczaków" jest w tym kraju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Stan

@kibic 98: A ilu sie zmarnowalo. Bo nie mieli rodzice pieniedzy by wysylac dziecko na treningi, a klub nie bylo stac by zaplacic za dojazdy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.