Dyskusja

Gilewicz o przegranej Lewandowskiego ze Zmarzlikiem. "Liczyłem na to, że kibice bardziej docenią piłkarski kunszt Roberta"

- Robert miał fantastyczny rok i chyba najlepszy w karierze. Był przed Messim i Ronaldo, to też trzeba docenić. Szanuję decyzję kibiców, którzy wybrali Zmarzlika. Duży szacunek, ale liczyłem na to, że kibice bardziej docenią piłkarski kunszt Roberta - mówił Radosław Gilewicz, członek sztabu trenerskiego reprezentacji Polski w rozmowie z Mateuszem Skwierawskim, dziennikarzem WP SportoweFakty. Gilewicz zabrał głos także w sprawie kontuzji i powrotu do zdrowia kapitana reprezentacji Polski. - Najważniejsze, aby on był zdrowy w stu procentach. Musi być w pełni zdrowi. Rok jest bardzo długi i jest sporo meczów. W ostatnim czasie grał wszystko, co było do grania. Mam nadzieję, że pod koniec miesiąca będzie w stu procentach zdrowy.

obejrzyj wideo

Mariusz Fundament

Pan Kowalczyk - którego uwielbiam za charakter i Olimpiadę w Barcelonie (ostatni sukces polskich piłkarzy) - ma rację. Nie boi się nazywać rzeczy po imieniu.Dość tej hipokryzji i patologicznej poprawności politycznej. Żużel to niszowa dyscyplina, którą trenuje w porywach kilka tysięcy ludzi. Piłkę trenuje miliardy, a Lewandowski jest najlepszym napastnikiem na świecie. To kto osiągnął sukces, no chyba pytanie retoryczne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
waski

@Mariusz Fundament: A ja lubię Żużel Pilka Nożną tylko jest taka różnica że my kibice Speedweya potrafimy się zjednoczyć a kibice piłki nożnej nie umieją. Ps przykład jestem z Gorzowa nie lubimy się z Zielona Góra a na grand prix w Warszawie potrafiliśmy przybic sobie piątkę i powiedzieć że dzisiaj kibicujemy Polakom a nie jak kibice klubowi robią zadymy na meczach reprezentacji wie brać przykład z kibiców Speedweya jak jadą nasi rodacy nie ma podziału na kluby i brawo dla Kibiców z Zielonej Góry że głosowali na Bartka i to jest nasza siła a Pan Powalczy zachował się jak prostak Gwiazdorzy niech zje snikersa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.