Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Dyrektor POLADA: Infuzją dożylną można wypłukać z organizmu wcześniej stosowane substancje zabronione (wywiad)

Maksym Drabik został przyłapany na dopingu i grożą mu teraz poważne konsekwencje. Infuzja dożylna, jaką stosował zawodnik Betard Sparty przed finałem w Lesznie może, ale też nie musi dotyczyć "doładowania" się witaminami z powodu złego samopoczucia.

przeczytaj cały artykuł


Cz-waCKM

- Temu chłopakowi , odj.bała sodówka i już samo wycofanie z teamu Ojca Sławka było szokujące. Coraz więcej doradców i zachowanie miękkiego chłopca w tęczowym szaliczku z pieskiem na rękach... Po ojcu , zostało tylko nazwisko...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leonidas spod Termopil 1

@Cz-waCKM: co ty gościu wypisujesz? Całe szczęscie, ze Maksym nie ma nic z ojca. Chłopak popełnił błąd, zostanie ukarany ale hejtowanie młodego Drabika za to ze jest normalnym młodym człowiekiem to żenada. A jeśli robi to ktoś z Czewy to już żenada totalna.
Co ci przeszkadza piesek i tęczowy szaliczek skoro sam na siedząco sikasz? A Sławek z parku maszyn został wyposzony nie bez powodu, podobnie jak niegdyś jak ojciec Mality. Bo tak naprawdę jaka jest rola ojca w parku maszyn? Tylko zamieszanie robi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nowy w mieście

@Leonidas spod Termopil 1: Heh powiedz to Dudkowi czy Zmarźlikowi lub ich ojcom, jakie to zamieszanie robią ;) Ale trzeba mieć łeb na karku , a nie być pozerem. Tyle w temacie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.