Wątek dotyczący artykułu

Piłka ręczna. Mistrzostwa Europy 2020. Artur Siódmiak: Determinacja i wola walki były wspólnym mianownikiem

Artur Siódmiak był zadowolony z determinacji i woli walki reprezentacji Polski w meczu ze Słowenią na mistrzostwach Europy w piłce ręcznej. - Wstydu to nie przynosi, ale szczerze mówiąc to dla nas koniec mistrzostw - przyznał.

przeczytaj cały artykuł


marze

Panie S. hasła w stylu "weźcie się i zróbcie" to już było w minionej epoce. Pan wyszedł z tej dyscypliny i co Pan zrobił aby wyszkolić chociaż jednego piłkarza ręcznego bo o grupie to nawet nie chcę zapytać?. Pana campy to li tylko kasa i tylko kasa /oczywiście dla Pana/. Proszę mnie nie prowokować takimi wywiadami abym nie musiała przytaczać kilka pikantnych szczegółów jak to Pan działa dla rozwój piłki ręcznej .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fala

@marze: robi to samo, co jak sam ich nazywa "leśne dziadki", no może troszke więcej ale mógłby dużo,dużo więcej. Popatrzmy na Jureckiego z Jachlewskim, też wiadomo że te obozy piłki ręcznej robią dla kasy, ale mają full chętnych i brakuje miejsca na zapisy, to niech i Artur dołaczy ze swoim sztabem do takiego pomysłu, i potem kolejni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.