Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Truly.work Stal Gorzów szuka pieniędzy. Nazwa stadionu na sprzedaż. Co na to kibice?

W truly.work Stali Gorzów przygotowania do nadchodzącego sezonu idą pełną parą. Prezes klubu w tym tygodniu ogłosił podpisanie umowy z koncernem MAN Polska. Jak wynika z informacji gorzowskiego SE, kolejnym krokiem może być zmiana nazwy stadionu.

przeczytaj cały artykuł


Poznaniak z Gorzowa

Jeśli miałoby to być zastąpienie nazwiska Jancarza nazwą jakiejś firmy, byłaby to zbyt daleko idąca komercjalizacja. Jako kibic Stali od kilkudziesięciu lat, stanowczo protestuję!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Anna Frąckowiak

@Poznaniak z Gorzowa: jest wyraźnie napisane, że imienia Edwarda Jancarza będzie dalej. Nie szukajmy problemów, tylko trzymajmy kciuki, żeby sponsorów było jak najwięcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
najlepszy tor w PGE

@Poznaniak z Gorzowa: Poznaniak z Gorzowa napisał/a komentarz do Żużel. Grand Prix Polski: Polsko - rosyjska wojna o tytuł. Zmarzlik złoto ma na wyciągnięcie ręki (zapowiedź)

Gdy Bartek zdobędzie tytuł mistrza świata, pożegnam się z tym forum. Jest tu kilka fantastycznych osób, jednak ich bardzo interesujące, merytoryczne głosy toną w morzu wpisów trolli takich jak "słowo wójta", "elektryk" czy "songo ze wsi". Szkoda mi czasu i nerwów aby brać udział w dyskusji z takimi umysłowymi amebami. Trzecie mistrzostwo świata dla Polaka to dobry moment na rozstanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.