Wątek dotyczący artykułu

Koszykówka. Prezes PZKosz dosadnie odpowiada na słowa Marcina Gortata. "Koszykówka ma się coraz lepiej"

- Słowa Gortata były niepotrzebne, zwłaszcza że nie zaatakowałem go podczas Gali Mistrzów Sportu. Myślę, że efekty mojej pracy w PZKosz są widoczne. Koszykówka w Polsce ma się coraz lepiej. A będzie jeszcze lepiej! - mówi nam Radosław Piesiewicz.

przeczytaj cały artykuł

Janusz Lech

Nie jestem zagorzałym kibicem koszykówki ale sympatykiem na pewno i śledzę co tam się dzieje. Moje wrażenia są takie: Gortat na pewno był najlepszym polskim zawodnikiem , ale w żaden sposób nie przełożyło się to na jego grę w reprezentacji.Nie potrafił być liderem i pociągnąć za sobą resztę chłopaków.Z racji sukcesów w NBA i sporej kasy uważa się za kogoś wyjątkowego któremu wszyscy będą się kłaniać. Pora żeby otoczenie powiedziało mu że jest normalnym facetem takim jak wszyscy a jego potencjał umysłowy nie dorównuje sportowemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.