Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Dariusz Ostafinski. Bez Hamulców 2.0: Karma wraca, dlatego Drabik nie ma co liczyć na pomoc (felieton)

Od jednego ze znajomych usłyszałem, że kiedy Patryk Dudek wpadł na dopingu, to PZM stanął za nim murem. W ogóle całe środowisko wspierało zawodnika Falubazu. A z Maksymem Drabikiem jest inaczej, bo karma wraca.

przeczytaj cały artykuł

Xing Zao Chan

To nie Dariusz usuwa wasze teksty. One usuwane są wybiórczo. Dużo o wiele gorszych fekaliów od tych co napisaliście na redaktora spokojnie zalega na czacie miesiącami. Ale wystarczy zgłosić komentarz i wpisać np. Treść nie merytoryczna i już leci. Ale po co to zgłaszać? A po to żeby niektórym się miejsce w rankingu zgadzało i nie spadli. Praca społeczna dla sf i podpie... szanie jest premiowane punktami. Zerknijcie w ranking na pierwszą pietnastkę i poznacie odpowiedz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Xing Zao Chan

@Nίghtmare: Jest przy opisie usera. Czy całościowy jest to nie wiem. Zastanawiałeś się czasem skąd dostajesz hurtowo naraz po parę minusów? Ja wiem od kogo i nie jest to tylko pilot z kartonowego pudła. Dodam, że ilość dostawach plusów i minusów też ma wpływ na ranking.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
pz0

@Xing Zao Chan: Kiedyś kilka razy zerknąłem na ten ranking i nie mogę zgadnąć do czego on jest. Nie próbowałem rozgryzać na jakich zasadach działa. Po co? Na co? Co to daje? Kogoś to podnieca, czy co? A poza tym co to za radocha być na czele w rankingu w hejterskim portalu? To raczej powód do wstydu. Jakieś minusy też mnie totalnie walą, usuwanie komentarzy bywa dla mnie pomocne. Nie wystarczy zgłosić, bo już wielokrotnie zgłaszałem swoje posty i nic to nie dawało, nie chcieli usuwać. Obcych nie zgłaszałem więc nie wiem jak działa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
yes

@Xing Zao Chan: Usuwają mi wpisy i dają minusy. Próbowałem wcześniej analizować, teraz dałem spokój, chociaż czasami odezwę się na ten temat. Mówią, że kto mało/mniej wie, ten dobrze/lepiej śpi - sen, to zdrowie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Penhall

@Parablo: Nie 1 setka .Forum opanowała grupa multi kont a ich właścicieli masz w pierwszej 10. Zobacz Xing napisał wyjaśniający komentarz widzisz ile ma minus?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Twardzi jak STAL

@Penhall: Jasiu! Kto moje usuwa? Z szacunku ugryzę się w język i nie skomenyuje!!! Pozdrawiam choć i tak z 30 nie wyjdziecie!:}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty
MarS_80

@Xing Zao Chan: Ze zgłaszaniem to jestem jeszcze zielony, donosić nie będę bo zejść na samo dno nie mam zamiaru, ale jakim cudem i prawem nie mogę dać minusa k...…. U.L.?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.