Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Co się wydarzy w żużlowej redakcji Canal+ po wzięciu 1. LŻ? Potrzebne są transfery. Będą powroty i odejścia

Okienko transferowe w Canal+ otwarte. Marcin Majewski - szef żużla tej stacji - ruszył na łowy. Ma to związek z przejęciem praw do pokazywania 1. LŻ. Szykuje się długo wyczekiwany powrót, ale nie zabraknie też nowych twarzy.

przeczytaj cały artykuł

Nίghtmare

A mi będzie brakowało Benza - człowieka zawsze uśmiechniętego i sympatycznego, którego chyba wszyscy lubili, oprócz @Prawdziwego Janusza. A powracająca Joasia? cóż mam nadzieję, że nieobecność była spowodowana rekonwalescencją po choć małym powiększeniu biustu. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Prawdziwy Janusz

@Nίghtmare: nie przeszkadzał mi jak prowadził wywiady z autochtonami, ale jego lapsusy i słowotwórstwo w przykładaniu języka to jest dramat od lat, poza tym ok miły sympatyczny tylko taki udający że zna język. Wiesz to tak jak Ryczel próbujący emocjami kopiować Dryle i tak dalej i tak dalej. Lodówką się nie ogolisz pralką nie uczeszesz. Nic osobistego ludzie po prostu myślą chyba że jak facet notorycznie powtarza dziękuję w czterech językach na krzyż to jest poliglota bo się uśmiecha. Z punktu widzenia native speaker co najwyżej Dyzmą jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.