Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Kluby pierwszej ligi dostaną większą kasę od telewizji. Niektórzy już wiedzą, co z nią zrobią

PZM sprzedał prawa telewizyjne do rozgrywek pierwszej ligi platformie Canal+. Kluby nie powinny narzekać, bo poza wysoką jakością transmisji dostaną większe pieniądze. Różnicę odczują przede wszystkim ci, którzy będą często gościć telewizję.

przeczytaj cały artykuł

sympatyk żu-żla

Panie Fiałkowski ja jestem innego zdania .Owsem każdy patrzy w sporcie zawodowym na kasę .Nigdzie tak nie zarabiają zawodnicy na świecie jak w Polskiej lidze żużlowej .Owszem klubom wpływy z telewizji mogą się podnieś .Teraz kto ma lepsze plecy tam i telewizja gościć będzie w sezonie częściej ,jak się czyta więcej kasy spadnie klubowi,Czy transmisja jest lepszej jakości jak na 1 kanale TVP oglądając piłkę skoki narciarskie różnicy nie ma jedynie w zależności jaki jest telewizor w danym domu . Popularność sportu żużlowego żadna Podstawowy widz co ogląda kanały ogólnodostępne gdyż na inne ,,+ ,, go nie stać a takich jest ponad 60% mieszkańców RP, Panie Fiałkowski jaka to reklama ? Kibice fani ,którzy w tym siedzą po uszy tak kombinują na różne sposoby że mają ten kanał .Takich p Kowalczyków po takiej pańskiej promocji Fiałkowski będzie o wiele więcej ja się nie dziwię sami o to zabiegacie,Później nie dziwcie się że mało kto zna Bartka z podstawowych widzów TVP.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.