Dyskusja

Kubacki nagrodzony przez premiera Morawieckiego. "Wiemy jak bardzo skoczkowie są pod względem finansowym niedoceniani"

- Uważam, że premier miał prawo nagrodzić tak Dawida Kubackiego (Mateusz Morawiecki w nagrodę za wygrany Turniej Czterech Skoczni przekazał Dawidowi Kubackiemu 100 tysięcy zł. - przyp. red.). Dawid szczególnie nie bieduje, ale jeśli to porównamy do piłki nożnej, to dobrze wiemy, jak bardzo niedoceniani są pod tym względem skoczkowie - mówi Michał Pol w programie Newsroom. - Zgadzam się z opinią, że premier ma prawo nagradzać najlepszych sportowców, którzy przyczyniają się do wzrostu rozpoznawalności naszego kraju na całym świecie - dodaje Grzegorz Wojnarowski.

obejrzyj wideo


Miroslawa Glinkowski

gdyby to było szczere obdarowanie zawodnika, ale po TCS nawet nie było gratulacji, teraz po drugie Olgi Tokarczuk do dziś nikt nie zauważył i spodziewam sie, tak około kwietnia prezydent i pani Oldze wręczy parę groszy. Na pewno Dawid zasłużył i na ten gest ale gdyby nie mieszano do tego wyrafinowanej polityki.Z przymrożeniem oka dodam, dlaczego dopiero 5 miejsce Polaków drużynowo, bo zawsze gdy jest prezydent nie idzie skoczkom wczoraj sprawił to premier.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.