Wątek dotyczący artykułu

EBL. PGE Spójnia w końcu znalazła podkoszowego. Przyleci w połowie lutego

Harry Froling został nowym środkowym PGE Spójni Stargard. Jacek Winnicki na swojego nowego gracza będzie musiał trochę poczekać - aktualnie gra w lidze australijskiej w drużynie Adelaide 36ers.

przeczytaj cały artykuł

arkadio1

Brawo No w końcu się udało zakontraktowac nowego zawodnika na pozycje centra!! Brawo dla Trenera mamy nadzieję że to pomoże w walce o top 8 bo cały czas jest jeszcze na to Harry na video wygląda rewelacyjnie koleś i rzuca wjazdy pod kosz 1na1 dynamika sprytny a co najważniejsze że jest bardzo duży i dynamiczny przy tym!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marolstar

@arkadio1: żeby nie okazał się czasami takim niewypałem jak ten rozgrywający z Dąbrowy......poczekajmy do 1 meczu. Ja to mam nadzeje że się sprawdzi i zostanie na następny sezon bo ten jest już stracony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.