Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Lekarz Sparty przyznaje się do podania kroplówki Drabikowi. Grożą mu 4 lata zawieszenia

Bartosz Badeński, lekarz klubowy Sparty, przyznał się do podania pół litra kroplówki Maksymowi Drabikowi. Zawodnikowi grożą 2 lata zawieszenia za złamanie procedury antydopingowej. Lekarz jest zagrożony 4-letnim okresem zawieszenia.

przeczytaj cały artykuł


fancio34

A ja to widzę tak . Drabik był najaśniejszym punktem zespołu z Wrocławia na własnym torze . Potem złapał jelitówkę . Śledź i Rusko obsr.....ni po pachy i podano Drabikowi kroplówkę bo bez niego to by było takie w łeb że wstyd by było stamtąd wyjechać , bo jak w pierwszym meczu Tajski , Janoś i Milik robią mniej punktów niż sam Drabik to z czym do ludzi ?. Teraz są dwie opcje . 1 Jest taka że ktoś zapomniał powiedzieć Maksowi aby się nigdzie tym nie chwalił 2 a druga taka że oni sami wszyscy nie wiedzili że tak nie można. Może myśleli że jak lekarz poda to ok . Nie widzę żadnej celowości Drabika w tym . Jedyny jaki można mu zarzucić to brak wiedzy . Bo trzeba by było być skończonym idiotą by przyjąć i wiedzieć że niedozwolone a potem wpisać to do protokołu . Tu trzeba redaktorki trochę logiki włączyć i myślenia a nie kąsać jadem . Jest Drabik młody gniewny , ma swój styl bycia i trzeba to zaakceptować i tyle może się zmieni . Szkoda go karać bo ta kroplówka i w ogóle doping w żużlu to jest jakaś śmieszna historia . Rozumiem jakby biegał jak Kowalczyk , albo uprawiał jaki sport wydolnościowy siłowy itd . A to wszystkie w tym żużlu chude takie jak grypa złapie to ten organizm nie ma czym walczyć . Co mu ta kroplówka mogła dać ? tyle że mógł wsiąść na motocykl i się ścigać . Ale to takie Polskie wziąść zaj....ć , zniszczyć , opluć itd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leonidas spod Termopil 1

@fancio34: kolego albo nie masz pojęcia o co chodzi albo robisz sobie jaja. 500 mil. kroplówki wypierdziela z krwiobiegu zastosowane wcześniej niedozwolone substancje. Dlatego zawodnicy nie mogą bez zgody POLADY stosowac wlewow dożylnych nawet z rumianku. Kumasz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.