Wątek dotyczący artykułu

Transfery. Oficjalnie: Krzysztof Piątek w Hercie Berlin. Transferowy rekord klubu

Krzysztof Piątek przeszedł z Milanu do Herthy Berlin. Niemiecki klub zapłacił za Polaka 27 mln euro - to jego transferowy rekord. "Il Pistolero" związał się ze Starą Damą 4,5-letnim kontraktem.

przeczytaj cały artykuł

Adolfo Kudłatos

Gdy zobaczyłem Piątka z tym plecaczkiem z LV i jego żonę z mini torebeczką Gutka czy Chanki jak lecą do Berlina , to wydaje mi się że sodówka odbiła do główki. No cóż będzie zarabiał jeszcze więcej w Berlinie, niż Milanie i to nie przez 3 a 4.5 roku. Wszyscy Nasi piłkarze jak zaczynają dobrze zarabiać w euro , tracą szybko formę. Oby Krzysiek nie był kolejnym tego przykładem …

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tommy DeVito

@Adolfo Kudłatos: Ciekawa teoria, to że chłopak kupuje markowe rzeczy to znak że sodówka jemu uderzyła? Stać go to kupuje, ot cała filozofia:/
Ja z żoną również uwielbiamy dobre i drogie ciuchy więc spytam znajomych czy nam sodówka uderzyła, tylko chwila nasi znajomi również tak lubią się ubrać :/
Nie znasz chłopaka, zazdrościsz więc nie komentuj :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.