Dyskusja

Artur Wichniarek skomentował transfer Krzysztofa Piątka. "Nie wiem, czy to jest dla niego dobre miejsce"

- Sam byłem dwa razy w tym klubie. Transfer Krzyśka do Herthy nie jest ruchem oczywistym. Nikt się tego nie spodziewał. Nie wiem, czy to jest dobre miejsce dla Krzyśka. Hertha buduje nowy zespół, chcą grać w Lidze Mistrzów i chcą osiągać sukcesy. To jest perspektywa półtora roku, albo nawet dwóch lat. Zastanawiam się, co było powodem przejścia do zespołu ze stolicy Niemiec - mówi Artur Wichniarek, były piłkarz berlińskiego klubu. Ekspert telewizyjny w rozmowie z Mateuszem Skwierawskim (WP SportoweFakty) skomentował transfer Krzysztofa Piątka do stolicy Niemiec.

obejrzyj wideo

Adolfo Kudłatos

Oby nie skończył jak Wichniarek , podobnie jest z Piątkiem , szum, kariera przejście do klubu za granicą , wypłata w euro i już nie chciało się kopać bo po co !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adolfo Kudłatos

@Adolfo Kudłatos: Zagrał jeden mecz z Hertą i już narzekał nie miał okazji strzeleckiej , miałeś ... tylko naucz się zwodów a nie walisz na „palę”

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.