Wątek dotyczący artykułu

PlusLiga. Cerrad Enea Czarni Radom bezlitośni dla Asseco Resovii Rzeszów

W ostatnim meczu 24. kolejki PlusLigi Cerrad Enea Czarni Radom niemal "zmietli" z parkietu Asseco Resovię Rzeszów, wygrywając przed własną publicznością 3:0. MVP zawodów został wybrany Brenden Sander.

przeczytaj cały artykuł

głos z Rzeszowa 61

Wielu tu piszących od lat pluło na Kowala , Górskiego etc. pomimo , że NP. p.KOWAL to najbardziej utytułowany trener w POLSCE . Już jakiś czas nie ma ani Kowala , ani Górskiego i innych . Jest za to wychwalany pod niebiosa p. IGNACZAK i p. Gruszka [ poczytajcie posty sprzed kilku miesięcy ] no i ich ludzie w sztabie szkoleniowym . W zespole są zawodnicy najemnicy mający światowe osiągnięcia . Brak wielu bardzo dobrych naszych rzeszowskich chłopaków , którym nie dano szansy lub za szybko ich odpuszczono [ ŚLIWKA , MASŁOWSKI , Ziobrowski i kilku innych ] . Ściąga się za to kontuzjogennych starszych ale chyba już zgranych graczy , którzy są jacy są . Efekt jest taki , że Resovia ma szczęście , że do spadku jest ekipa z Bydgoszczy . . Przed Resovią kilka szalenie ciężkie mecze z czubem tabeli i kluczowy mecz z Będzinem [ 15 luty ] oraz z Zawierciem i Treflem[ tu muszą być punkty ] . Pocieszeniem jest [ choć marnym ] , że Zawiercie i Olsztyn tez graja piach . Dzisiaj to marzeniem jest to aby zespół nie był w czołowej szóstce czy ósemce a to żeby spokojnie pozostał w lidze . To co wczoraj zobaczyłem " rozbroiło " mnie do reszty .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sd1952

@głos z Rzeszowa 61: Od 50 lat jestem kibicem Resovii . Byłem na meczach gdzie Resovia jeszcze grała na boisku obok basenu na otwartej przestrzeni.Ale dosyć historii tej bardzo odległej. Już 4 lata temu ostrzegałem że Kowal i Górski doprowadzą do upadku Resovii poprzez głupią politykę kadrową ( wymiana co roku 50% kadry , skup oldbojów i zgranych cwaniaków) i to był początek ,, raka rzeszowskiej siatkówki ''. Proszę tylko siegnąć pamięcią jak Mika w swych najlepszych czasach grzał się w kwadracie dla rezerwowych bo grał inny ,,cwaniak '' , a niedalekie czasy gdzie wymieniono Śliwkę na Buszka , sprawa Nowakowskiego , sprawa Gevina Smitha (kanadyjczyka ) który tak zachwycił Kowala bo zdobywał masę punktów w Korei a do Resovii przyjechał kontuzjowany i chyba zakończył karierę . Takich przykładów idiotycznego prowadzenia Resovii jest mnóstwo aż trudno to spamiętać . Proszę tylko przeanalizować składy wszystkich drużyn plus ligi - nie ma drużyny w której ktoś nie miał epizodu w Resovii , nie mówię ilu rodowitych rzeszowian siatkarzy pelęta się po Polsce. Ignaczak i Gruszka to robią to samo a ten ,,rak rzeszowskiej siatkówki '' już robi przerzuty . Tylko popatrzeć jak byli siatkarze Resovii dobijają gwożdzie do tej trumny np. Szerszeń , Nowakowski , Kędzierski , Filip , Śliwka itd itp

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
p_

@głos z Rzeszowa 61:
bo zacznijmy od tego, że Kowal to d... nie trener, były duże pieniądze i zawodnicy jeszcze chcieli grać w resovii to były wyniki,
dziś zawodnicy szerokim łukiem omijają ten klub, kolejni chcą uciekać po sezonie, dlatego trzeba ściągać takich śmiesznych siatkarzy typu bartman,
klub jest źle zarządzany, może trzeba przebudować wszystko, zacząć stawiać na zespół, a nie gwiazdy
choć ja osobiście chętnie zobaczę za rok, dwa albo pięć, jak zespół się całkiem rozsypuje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.