Wątek dotyczący artykułu

Euro 2020. Nieszczęście Dawida Kownackiego szansą dla innych. 7 chętnych na miejsce pechowego kolegi

Dawid Kownacki z powodu urazu nie zagra na Euro 2020. Nie spędza to Jerzemu Brzęczkowi snu z powiek, ale nieco komplikuje selekcjonerowi budowę kadry na mistrzostwa. Zdrowy Kownacki byłby pewny udziału w turnieju. Kto skorzysta na jego nieszczęściu?

przeczytaj cały artykuł


Thom

I znów temat Błaszczykowskiego litości ten człowiek ma lata świetności za sobą i czas się z tym pogodzić. Ten człowiek średnio co trzy cztery mecze łapie jakąś kontuzję poziom gry który teraz prezentuje wystarcz tylko na ekstraklasę więc wypada zamknąć temat reprezentacji. Z całym szacunkiem dla zawodnika i jego dokonań nie chodzi tu o więzy krwi jak autor pisze ale o dyspozycję piłkarza. Brzęczek robi krzywdę Błaszczykowskiemu tymi powołaniami za zasługi. Nie długo przez to całe zamieszanie ludzie zapomną o tym co zrobił Kuba grając w reprezentacji kiedy był w szczytowej formie, a będą pamiętać tylko powiązania rodzinne z wujem selekcjonerem i powołaniami na kredyt. Panie Kmita pan też jest po część winnym wylewania hejtu na piłkarza pisząc ten prowokacyjny artykuł. Może warto trzymać się rzetelnego dziennikarstwa zamiast dolewać oliwy do ognia i narzekać na komentujących. Ja rozumiem że jest pan rozliczany za ilość wejść na pański artykuł ale są pewne granice przyzwoitości których nie powinno się przekraczać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.