Wątek dotyczący artykułu

Walentynki 2020. Artur Szpilka świętuje. Bokser pokazał swoich najbliższych

Artur Szpilka z okazji Dnia Zakochanych pokazał na Instagramie swoich najbliższych: partnerkę Kamilę Wybrańczyk oraz dwa psy. - Moje Walentynki - napisał były pretendent do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej.

przeczytaj cały artykuł

grzesb

Ciekaw jestem gdyby Artur Szpilka był pracownikiem fizycznym albo bezrobotnym to czy Kamila Wybrańczyk by go wybrała?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
luisso

@grzesb: przecież jest bezrobotnym ! Jeszcze 2 razy T.K.O I będzie rencistą ! Oczywiscie nie zycze mu tego. Ale jeżeli nie przestanie gadać i nie weźmie się grubo za robotę to znowu będzie lipa. Wiem że ciężko teraz pracuje i mam nadzieję że będzie wynik . Nie lubię go jako człowieka ale szanuje jako sportowca. Nie wiem dlaczego ale w wierzę w tego Jegomoscia. Tylko nie w wadze ciężkiej. Za cieniutko!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BAXIK

@grzesb: Myślę, że tak :) po części jesteśmy z kimś za charakter i to co sobą przedstawia. Ja bym nie chciał być z jaką babą żulem. Też musi się starać tak jak i ja. Kamila jest z Arturem od czasów kiedy zaczynał.

| Odpowiedz
blokuj
5teel

@grzesb: Pewnie jakby nie był "workiem treningowym dla innych" to by był Gangusem zresztą taką facjate ma na jakiegoś Bossa narkotykowego Xd a tak jego Kamila wygląda na taką co w gangsterach gustuje więc pewnie i tak by z nim była...Niektóre laski lecą na takich zawadiaków niekoniecznie przystojnych choć Szpilka i tak jest przystojny dość nie jakoś mega ale brzydki nie jest są brzydsi na tym świecie

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.