Wątek dotyczący posta na blogu

Złote Agnieszki 2019 - I edycja

Pσtter

Zgodnie z obietnicą trzecia edycja "SF Tennis Awards", formatu zapoczątkowanego przez Paper Monster i Acelinę przechodzi rebranding i zmienia nazwę na "Złote Agnieszki". Kategorie kontrowersyjne przechodzą na emeryturę, spierać będziemy się tylko na komplementy. Spijanie sobie z dziubków i tworzenie (…)

przeczytaj cały artykuł

Eleonor_

1. Użytkownik roku: Tom,Poter
2. Użytkowniczka roku:Vivendi,Rafanka
3. Król merytoryki: Hippekk, Starigniter, Kamileki
4. Królowa merytoryki: Radva Ninja,Julia
5. Offtopowiec roku:
6. Offtopowczyni roku:
7. Wydarzenie roku:
Rafa Nadal w Paryżu po raz dwunasty zdobył puchar Muszkieterów
8. Najbardziej oddany fan roku: Tom / Iga / Harry/DelPo/
9. Najbardziej oddana fanka roku: RaFanka / Rafa /
10. Blog roku:Tenisowo Hippka, Blog 100 pablo80 - RSKZ
11. Status roku: Sekup
14. Zdjęcie roku: Galeria Queen'a USO
15. Komentarz roku:Sekup
16. Debiut roku:
17. Powrót roku:
18. Najlepsza tablica roku:
19. Najbardziej miłe zachowanie roku:
dziergane czapeczki Rafanki,anonimowy sponsor z USA,
20. Żartowniś roku: Kiciuś vel Iguś
21. Gwiazda forum roku:
22. Typerujący roku: Sargon, RedNow,
23. Typerująca roku: RaFanka, Efanka
24. Detektyw roku: /
25. Fotograf roku: Queen Marusia
26. Prorok roku: Stanzuk, Szakaluch, Rafanka
27. Typer roku: Tom, Szakaluch
28. Najlepszy avatar roku: /
Poter:)
Podaję niepełne dane z powodu mojej nieustannej absencji na forum..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pσtter

Eleo, w treści bloga na czerwono:
Zgłoszenia będą przyjmowane do 14 lutego, tj. piątku do 23:59.
Przypomniałem też dwukrotnie w komentarzach, że głosować można do piątku. Podtrzymujesz te nominacje? Bo już policzyłem i ogłosiłem wyniki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Walentynki? Dzień miłości i dobroci? Dla pięknych avatow z koniem? Dla fanów Rafy? Dla stałych użytkowników? ;) ;) ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Eleonor_

Poterku,odwiedziłam dzisiaj sf o godz. 23 37!
Zainteresowana byłam Linetką i zamierzałam poczytać wasze komenty,
jak idzie jej gra autostradą do finału w Hua HIn.
Wpadł mi w oko Twój quiz, więc zatypowałam,ale jeżeli sprawił Tobie problem , to nie ma sprawy.
Ostatnio sporadycznie odwiedzam forum / z różnych powodów/, ograniczyłam się jedynie do typerka Toma.

| Odpowiedz
blokuj
Pσtter

Już nie ma tematu, policzyłem Twoje nominacje. :) Rafaella przypilnowała wygranej Rafy w kategorii wydarzenie sezonu! A już miałem napisać, że lobby polskie i lobby rafańskie w tenisie są sobie równe. Niekoniecznie. ;-)

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Pięknie dziękuję Poterku:)
Rafani potęgą nie tylko na forum sf,dokładnie jak ich idol:)
Rafa 12 pucharów Muszkieterów,to jest rekord nie do pobicia..wow!

| Odpowiedz
blokuj
Pσtter

Gratulacje dla Rafanów i RaFanów! Na 26 kategorii w siedmiu triumfowała opcja rafańska (Rafaella, El, Rafa), a to i tak bez policzenia np. Queena. Rafaella zrobiła vamos a la playa. :) Branoc, Eleo. Czy tam vamos, chociaż Rafaella twierdzi, że to bamos bardziej. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Harry.

Też gratuluję Rafanom, ale nas - Jasiowców - też jest niemało.
Tylko Jasia nie ma :-((
Dziękuję przy okazji za zaszczytny tytuł Fana Roku (razem z BZR) i brązowy medal za typerującego :-))
Wszystkim Koleżankom i Kolegom, którzy na mnie oddali głosy bardzo dziękuję, a zwycięzcom pozostałych kategorii serdecznie gratuluję!
Do siego roku :-))

| Odpowiedz
blokuj
Pσtter

Nie zapomniałem, skracałem w przeważającej większości przypadków, żeby tabela była w miarę czytelna. Swoje kategorie, m. in. cały komentarz Minda, Sedonii i FanaRadwana również. Chociaż Twój komentarz, nominacja RaFanki został wklejony w całości:
"A kto to jest ta Wiera?" - jak do tego doszło, nie wiem! (choć to chyba z tego roku...)
A cytat z Ela to:
El Nadall (cytat z 5.01.2019) „A za chwilę mączka, Wimbl, Azja i 2020 r.”.

| Odpowiedz
blokuj
Harry.

A tak gwoli ścisłości i po prawdzie historycznej, to mój komentarz brzmiał "Kto to jest Wiera i dlaczego wygrała tę kolejkę? :-))".

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.