Wątek dotyczący posta na blogu

Złote Agnieszki 2019 - I edycja

użytkownik usunięty

Zgodnie z obietnicą trzecia edycja "SF Tennis Awards", formatu zapoczątkowanego przez Paper Monster i Acelinę przechodzi rebranding i zmienia nazwę na "Złote Agnieszki". Kategorie kontrowersyjne przechodzą na emeryturę, spierać będziemy się tylko na komplementy. Spijanie sobie z dziubków i tworzenie (…)

przeczytaj cały artykuł

Pσtter

RELACJA Z AFTERPARTY
Kri100 buja się na żyrandolu, a Potter skacze z niego telemarkiem. RaFanka ucieka przed chcącą zrobić sobie z nią selfie Kingą. Jerzy Janowicz bryluje jako osoba towarzysząca Margoty. Rafael z Majorki wyciąga ser żółty i pomidory z sałatki jarzynowej, którą przygotowała piękna Julia. Eleo dzieli się z nim nugatem z Alicante. Base nalewa kawę Fiolce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pσtter

RELACJA Z AFTERPARTY!
El i Elfanka sadzą w ogródku, z którego Rafael wziął oliwki malwy i rudbekie, zgodnie z radami Ekli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pσtter

Cud! Marusia obudził się, wiedziony zapachem tiramisu. Mówi Sharapovowi, że jest tak dobre, jak cytrynowe Sugarpove.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Harry.

Komu Wy z Potterkiem kibicujecie?
Bo ja oczywiście tylko w tenisie siedzę i oglądam teraz równolegle prawdziwą KiKi moją oraz jutrzejszą przeciwniczkę MaLi.
Powiem Wam, że ta młoda Szwajcaria jest całkiem niezła.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Pσtter

Szwajcarka - znajoma Igi z finału juniorskiego Wimbla. :) Fajnie ogląda się mecze Magdy z Chinkami lub Japonkami. Niech wygra lepsza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Harry.

Oglądam też Rotterdam, mecze Gaela są świetne.
Ale ten kanadyjski Felix dwojga nazwisk na A., który z HuHu był w duecie też gra dobry tenis. Podoba mi się.
A przeciwniczką naszej Madzi będzie jednak Szwajcaria.
KiKi też się już składa do wygrania półfinału.
Będę miał jutro finałową niedzielę.
Szkoda tylko, że połowę z niej spędzę w pracy :-(((

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
RaFanka

Busta jest niespełnionym zawodnikiem. Też trafił na hegemonię hiszpańską i Ani w prawo ani w lewo. A Ożer mi bardzo pasuje z tej młodej generacji. Duża energia i łagodność natury.

| Odpowiedz
blokuj
Harry.

Prawda to od A do Z.
I szybki jest, jak pantera (albo jak Gael :-)
No i te precyzyjne pasnigszoty... o serwisie i asach już nie wspomnę...
Dziś niestety jest chory.. kaszle, sparka i chyba się męczy.
Chciałbym zobaczyć finał dwóch czarnych panter - Ożera i Gaela :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Harry.

Trudno :-)
Ale jak by nie patrzeć, "Czarna Pantera" to jeden z najważniejszych filmów 2018 r. :-)
Też powinien dostać bana, a dostał 7 nominacji do Oscara i 3 Oscary, hehe

| Odpowiedz
blokuj
Harry.

No i Ożer w finale, brawo.
Teraz Gael i będziemy mieli w finale Pantery Czarne dwie :-)
Finał jutro o 15.30.
Zdążę :-)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

A ja dostałem, widzę właśnie, RaFanką w lewe oko, mukę w prawe ramię Efanką i Tiną w splot słoneczny, ładnie mnie tam okładasz tymi laskami ;))))

| Odpowiedz
blokuj
stanzuk

Chyba przeszła do historii. Nie przypominam sobie, żeby ktoś inny wygrał turniej WTA, po drodze nie wygrywając z nikim z Top 100.

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Nie wiem dlaczego komentarz usunięty. Oglądam lekką równie często. Duplantis to fenomen tyczki. Pobił swój rekord sprzed tygodnia o kolejny centymetr. A short track był przed meczem Augera i Busty!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.