Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Piotr Świderski już nie jest trenerem PGG ROW-u? Prezes nie komentuje. Klub zdradzi kulisy w komunikacie

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, Piotr Świderski nie jest już trenerem ROW-u. Od władz klubu słyszymy, że w każdej chwili można się spodziewać komunikatu w tej sprawie. Nie wiadomo, kto będzie następcą Świderskiego.

przeczytaj cały artykuł

undertaker

mam odczucie, że w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, w obecnym już w lutym wiemy kto spada z dużym prawdopodobieństwem i mam obawy, że z hukiem. Szkoda, bo Rybnik ze swoim potencjałem kibicowskim zasługuje na ściganie w ekstra

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rybnicki_Rekin

@undertaker: pewnie tak będzie. Szkoda, ale najważniejsze żeby klub trzymał się na powierzchni. Mrozek nakrecił "modę" na żużel, ale już coraz bardziej odlatuje. Nie zamierzam go bronić, bo już tego za dużo żeby to tlumaczyć zlośliwoscia innych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.