Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Dowhan znowu kpi z aktora Karolaka. Nie chce czekać 40 lat na spłatę długu.

Robert Dowhan wrzucił na media społecznościowe zdjęcie reklamy firmy kurierskiej, której twarzą został Tomasz Karolak. - Ciekawe, czy paczki trafiają tak szybko, jak pieniądze do oddania - pyta Dowhan, bo aktor jest mu winny pieniądze.

przeczytaj cały artykuł


stepp

Falubazy przestańcie miałczeć na Karolaka :) Jak śpiewał piosenke o Falubazie to był noszony przez was na rękach,a teraz co? Plujecie na niego,bo różowego wydymał? Nieładnie być tak fałszywym. Hejhej falulubaz :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

@stepp: : Dowhan nie żyrował kredytu podmiotowi gospodarczemu, ale konkretnemu czlowiekowi. To Karolak poprosił o pomoc w pożerowaniu kredytu, a nie jakiś podmiot gospodarczy. Idąc takim tokiem rozumowania, może podżyrujesz mojemu podmiotowi gospodarczemu 40 tys. kredytu. a ja za 10 lat oddam Ci 4 tys. złotych. Pasuje Ci? To co robisz swoim komentarzem jest równie bezczelne i aroganckie jak postępowania Karolaka. Zwykłe ku.estwo....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.