Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga Kobiet: thriller, rzuty karne i świetne bramkarki! Metraco Zagłębie pokonało Młyny Stoisław

Rywalizacja na Dolnym Śląsku dostarczyła potężną dawkę emocji. Metraco Zagłębie pokonało Młyny Stoisław po niesamowicie zaciętym konkursie rzutów karnych, przedłużając tym samym swoją passę do dziesięciu wygranych.

przeczytaj cały artykuł

Wielbuond

Mecz się fajnie oglądało. Filończuk bardzo dobre zawody. Jakim cudem znów Koszalin dał sobie wydrzeć zwycięstwo nie wiem. Pewne punkty drużyny jak Volovnyk czy Andrijchuk w kluczowych momentach traciły piłki. Dziwne. Widzę mamy sezon na odcinanie prądu. Kara dla Nowickiej za faul na Zawistowskiej i Jej zdziwienie "no jak to". Kolejna pani, która łapie głupią dwójkę w słabym momencie osłabiając zespół. ZL swoje konsekwentnie. Martwi na pewno szczeciński zaciąg. Spodziewałem się że Noga i Zawistowska z przytupem wejdą w tę drużynę. Za to dobre zawody Galińskiej, po raz kolejny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DIABLO84

@Wielbuond: Dobry mecz Galińskiej ? Chyba oglądaliśmy dwa inne spotkania. Z tego co kojarzę to chyba jesteś z Lubina ? Komu Ty właściwie kibicujesz ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr Barwinek

@Wielbuond: Para Bąk Ciesielski sędziowała w tym sezonie 4 mecze w Superlipie. Wszystkie Koszalinowi. 4 mecze przegrane. Od 2015 roku przegraliśmy wszystkie mecze sędziowane przez tą dwójkę. W dwóch ostatnich meczach wyrzucili dwie ważne zawodniczki naszej drużyny. Akurat wczoraj siedziałem 2 metry od tego zdarzenia o którym mowa. Przede mną siedziala Agnieszka Jochymek więc słyszałem też jej opinię o sędziowaniu... Nie czepiaj się Ady bo nie tutaj tkwi problem.

| Odpowiedz
blokuj
Wielbuond

@Piotr Barwinek: zastanawia mnie jedno. Ani słowem nie wspomniałeś o rewelacyjnej postawie w bramce Filończuk i Prudzienicy. Pół słowa za dobrą grę dla Smolin. Nie zauważyłeś 3 ważnych strat swojej drużyny w kluczowych momentach, które Zagłębie, jako zespół doświadczony perfekcyjnie wypunktował. Skupiłeś się na parze sędziowskiej. Przypominam Ci, że po roku 2012 na 10 meczów Koszalin - Lubin w Koszalinie to 9 meczów prowadziła para Wojdyr/Kaszubski. W większości wygrywaliście. W tym meczu sędziowanie było na przyzwoitym poziomie. A to już coś.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.