Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Polonia Bydgoszcz mogła nawet wylecieć z ligi. Długi zmieniły się w miliony na koncie i gratulacje

Polonia Bydgoszcz miała miliony długów, a teraz miliony są na koncie. Klub podpisał dwuletnią umowę ze sponsorem tytularnym i wraca do gry o wysokie cele. Piotr Szymański z GKSŻ gratuluje działaczom. Mówi, że to dobry przykład dla innych.

przeczytaj cały artykuł


Marobyd

Często przywoływany jest przez kibiców problem zadłużenia różnych klubów. W tym kontekście pewne osoby powinny milczeć, biorąc pod uwagę fakt, że ich kluby nie spłacały zaległości względem zawodników, bankrutowały, zostawiając ich na lodzie, a po roku wracały już w "glorii i chwale" jako nowe podmioty. Oczywiście wspomniani żużlowcy nigdy nie otrzymali swoich pieniędzy. Polonia pomimo pięciomilionowego garbu honorowo spłaciła zadłużenie wobec zawodników, jednocześnie regulując na bieżąco dług bankowy. Bez udziału Władysława Golloba nie byłoby to możliwe. Wykonał perfekcyjnie swoją misję i przekazał klub w odpowiednie ręce i o tym należy pamiętać :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gryfik

@Marobyd:
100 % racji ! Moglibyśmy przecież zaliczyć rok karencji i po temacie. Ale BYDGOSZCZ = HONOR , brawo Władysław Gollob , brawo Kanclerz , brawo My !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.