Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga. Paweł Paczkowski na dłużej związany z PGE VIVE Kielce

Paweł Paczkowski od trzech sezonów nie zagrał w PGE VIVE Kielce, ale zdecydował się przedłużyć kontrakt z mistrzami Polski.

przeczytaj cały artykuł

unabomber

Pehlivan vs Sićko. Pierwszy lepiej gra w obronie, drugi w ataku(tak mniemam). Niedźwiedź nie raz mówiła, że na rozgrzewkach Doruk rzuca aż miło. Ja mam wrażenie, że u niego w ataku jest zbyt duża presja i chłopak sobie niezupełnie jeszcze radzi, natomiast w obronie rozegrał już na prawdę kilka świetnych spotkań. Zobaczymy co jutro pokaże przeciwko THW w def. szczególnie. No a na pociski z ręki Szymona też byłoby miło popatrzeć.

Co do Paczasa, dziwny ruch, ale zapewnia mu to chyba jakieś tam zabezpieczenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handWeeDball

@ unabomber: Pehlivan jest bardzo silny i dosc dobrze wyszkolony technicznie, z miesiaca na miesiac robi postepy, a na pewno to inny juz zawodnik niz kiedy przyszedl do Kielc, moim zdaniem Sicko zjada na sniadanie... Trzeba zauwazyc ze Pehlivan srednio radzi sobie w LM, a w polskiej lidze nie ma zadnych problemow i rzuca po kilka bramek na mecz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

@unabomber: wy tak serio z tym Turkiem? Przecież w każdym zespole Ligi Mistrzów znajdziesz lepszego młodego rozgrywającego niż on. Ja rozumiem młodość, ale jeśli ktoś ma talent to potrafi pokazać chociaż namiastkę. Rakocza, Szita, Paczkowski, Vujović, Gębala czy nawet Ivan Milas od samego początku robili znacznie lepsze wrażenie niż on. Taki Olejniczak jednym turniejem pokazał więcej niż Turek od lipca! W takim tempie to on może za 10 lat będzie jakąś wartością dodaną dla Vive.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
unabomber

@z Tumskiego Wzgórza: Nie bardzo rozumiem przytyk. Rozmawiamy o dwóch konkretnych zawodnikach i porównuję ich między sobą. Doruk lepszy w obronie, Szymon w ataku, i tyle. Stan na 29.02.2020.

| Odpowiedz
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

@unabomber: chodzi mi ogólnie o to zakłamywanie rzeczywistości na temat tego zawodnika. Nie pokazał nic co by mogło potwierdzić słowa Talanta i Bartuś o mianie "jednego z najbardziej utalentowanych rozgrywających na świecie". Niedługo żeby nie przyznać że gość jest nieporozumieniem, będzie radość bo zrobił idealny supeł wiążąc buty. Do tej pory nie pokazał ani rzutu z daleka, ani gry 1 na 1, ani gry z kołem. Chłopak jest gorszy od Kulesza, Daniego, Gębali, Sićko i trzymanie go w zespole to robienie mu krzywdy.

| Odpowiedz
blokuj
unabomber

@z Tumskiego Wzgórza:
ogólnie się zgadzam, ale będę powtarzał jak mantra, że wg. mnie chłopak gra na zbyt dużym ciśnieniu. Porównując jego początki w obronie, gdzie grał tragicznie, teraz miał kilka spotkań, gdzie na prawdę wyglądał fajnie. Wczoraj z THW pierwsza akcja i wyłapuje blokiem, drugi rzut - tak samo trąca, niestety później już było tylko gorzej.
Generalnie wydaje się, że dużo może zależeć od Gębali i tego na ile nada się do grania. Jak będzie dawał radę przynajmniej w obronie to Kielce śmiało będą mogły odpuścić Pehlivana i ściągnąć z powrotem do siebie Sićko.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.