Wątek dotyczący artykułu

Tenis. WTA Acapulco: Heather Watson lepsza od Leylah Fernandez po maratonie. Triumf dała Brytyjce 10. piłka meczowa

Heather Watson została mistrzynią turnieju WTA International w Acapulco. W finale Brytyjka potrzebowała 10 piłek meczowych, aby pokonać 17-letnią Kanadyjkę Leylah Fernandez.

przeczytaj cały artykuł

Baseliner

Na szczęście nic większego juz nie wygra, bo nie ma na to umiejętności. Kanadyjce z kolei należy się przyglądać, już widać spory progres od zeszłorocznego Rogers Cup. Miałem napisać, że drogę miała dość łatwą, ale jednak pokonanie Potapovej to już dobry wynik. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

O przegranej zadecydowały 2 rzeczy. 1- na początku spotkania nie poradziła sobie z presją. Bardzo niepewne wejście w mecz, same niewymuszone błędy i szybki odjazd Watson na 4-0, jak się okazało za dużo żeby wrócić w 1 secie. 2- Dwa dotakowe mecze w kwalifikacjach, w koncu dały o sobie znać w tym tropikalnym klimacie. Podczas wizyty trenera w decydującym secie mówiła, że zwyczajnie nie ma już siły. A szkoda bo "przymasowana" Watson też pierwszej świeżości już nie była, z resztą przy siatce po meczu dziewczyny powiedziały sobie, ze obie padają z nog.
Dodałbym jeszcze, że niezbyt sobie radziła z 1 serwisem Watson, ale to było do przejścia.
Tak czy inaczej bardzo dobry tydzień dla Fernandez, mnóstwo doświadczenia ale i bardzo duży skok rankingowy. Za rogiem kolejny turniej Montterey gdzie dostała SE, pierwszy mecz z Lauren Davis z którą przegrała w 1r AO, ale w tym krótkim czasie sporo się zmieniło. Meksykańska przygoda trwa. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.