Wątek dotyczący artykułu

F1. Robert Kubica odpowiedział na słowa Claire Williams. "Zupełnie mnie to nie zabolało"

- Claire Williams nie może za mną tęsknić - stwierdził Robert Kubica, odpowiadając na słowa swojej byłej szefowej. Brytyjka w ubiegłym tygodniu stwierdziła, że nie brakuje jej Kubicy w ekipie. - Zupełnie mnie to nie zabolało - dodał kierowca.

przeczytaj cały artykuł

Alfer 2015

BRAWO !!! ...koment usunięty z prędkością godną F-1 ... KAŻDE DZIECKO, NIE MÓWIĄC O DOROSŁYCH doskonale wie , że robert kubica jest przymusowym i niechcianym dodatkiem do pieniędzy wpłacanych przez państwową firmę ORLEN, na jego i obajtka fanaberie. Normalny porządek rzeczy przewiduje ,że pracodawca wypłaca pracownikowi pensję za wykonaną pracę. W PRZYPADKU KUBICY JEST ODWROTNIE- TRZEBA PRZYJŚĆ Z FURĄ FORSY, OPŁACIĆ CAŁY TEAM, I WTEDY ROBERTA WPUSZCZA SIĘ DO BOKSU, UWAŻNIE GO OBSERWUJĄC I STARANNIE MIERZĄC CZAS. Pani wiliamsowa powinna podziękować Polakom, że za nasze pieniądze uratowała zespół i zapewniła swoim rodakom rok godnego i dostatniego życia...za nasze , powtarzam polskie pieniądze...nie obajtka, nie kubicy tylko nasze !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borys Michajłowski

@Alfer 2015: nie twoje i nie nasze. Nie musisz tankować na stacjach Orlen,nikt Cię nie zmusza. Nie wiem tylko czemu obrazasz innych co już czegoś w życiu dokonali. Ty pewnie za marny grosz robotę odwalasz i w domu klikasz mając pretensje o to do całego swiata

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Alfer 2015

...było z 5 "merytorycznych" odpowiedzi fanboyów miszcza robcia, gdzie się podziały ? :) miłe, sympatyczne ,kulturalne ...jak można usuwać wypowiedzi fanów championa ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.